Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GRJ :: Chat

• GaRaJ Bekçisi • 24 Ağustos 2004 21:54 • #565460
    Sitedeki yeni sohbet yapılanmasıyla ilgili fikirlerinizi, olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi, buraya yazarsanız çok sevinirim...

Bilgi edinmek için: http://www.garaj.org/haber2054_GRJ_Chat.htm
  • Katl-iVacib • 24 Ağustos 2004 23:51 • #565461
    Yeni chat serverından sürekli düşüyorum. Ayrıca auto join ile zorla bir kanala sokuluyoruz ve bu kanalda saçma sapan zurna nickleri var. Bence bize ters ama son yorum tabiiki sayın bekçimizin... Ha ben bir de öneri sunayım. TTNET serverında bir kanal güzel olur...
  • thriller • 25 Ağustos 2004 00:06 • #565462
    bekçi mahvettiniz sohbeti...yeni yeni adamlar gelmiş.her kafadan bi ses çıkıyo..3-5 tane op var.biri op oluyo 5 dakika sonra bakıyosun op değil.boyle garip garip şeyler işte...
    ayrıca mircdeki yeride değiştirmişsiniz galiba...
  • karete • 25 Ağustos 2004 00:48 • #565463
    bence ilk önce garajın çet odasına giriş için ayarlanmış javada biraz değişiklik yapmak gerek siteye nasıl şifreli giriyosak garaj bölümünede şifreli girilmeli serverdaki sorun ise sürekli yavaşlaması mesajların topluca gelmesi ve düşme problemleri yaşamamızdır ayrıca başka bir kanaldan kanalımıza girildiği için sorun yaşanabiliyor kötü isimlerle örneğin sexyapalım şeyi uzun ve gelen kişiler deişik reklamlar yapıyor ve bir sorun olursa ircoplara ulaşamayabiliriz bunun nedeni ise sürekli mirçten giren birileri olmuyor yardım kanalına geçemeyebilirler bir de garajdaki üyeler çete girdikleri zaman online olurlarsa bu tanışmak yakınlaşmak açısından iyi olur zaten garajdaki kişiler artık kardeşgibi aralarında kavga etselerde yabancı biri deiğişik kanallardan gelince onlara karşı birleşiyorlar bu gerçekten güzel birşey bi de garajdaki uyeler çete başka nicklerle giriyolar sonra çet odasına kız arkadaşlarda giriyorki ben hepsini arkadaşım olarak görüyorum (bazıları sex objesi olarak görüyor) bi de arkadaşlara bi uyarı yapmak lazım çet odasına gelip insanlarla dalga geçerek onları kufur etmek zorunda bırakan kişiler var bunları görmezden gelmeliyiz sonra genelde yaşı küçük demiyimde adli dengesiyerinde olmayan kişiler gelip dini siyasi konular açıyor ve site içerisindede bu tip gruplaşmalar oluyormuşki bizim tek grubumuz var oda garaj bu tip sağcı solcu gruplara katılmamalıyız diye görüyorum burası zannettiğim gibi bir müzik içerikli site olmalı diye düşünüyorum bilmem siz bu siteyi ne olarak görüyorsunuz

şu siyasi olaya örnek olarak=yasasın TKP
  • Silvermage • 25 Ağustos 2004 15:27 • #565464
    ya (.) kullansan daha anlaşılabilir olacak sanırım.. :)

anlayabildiğimi zannettiğim kadarı ile haklısın tabii... Ya ama sonuçta bunu çıkartan benden önceki internet jenerasyonu.... "sanal sex" ya da "netten hatun kaldırma" kavramları ülkemizde aşırı gelişmiş vaziyette... Burdaki sorun nedir peki? Şudur:

<Silvermage>Selam
    <XXXXXXXXXX>selam asl?

Ama bu nedense bizde 90% oranında var... Yabancı elemanlarla bu tarz konuşmaları daha az yaşıyorsunuz...

Katl-i Vacip e de katılıyorum... Her daim ya firewallum ötüyor ya da abidik gubidik bir kanala zorla girmek durumundayım...
  • Ktulu • 25 Ağustos 2004 16:32 • #565466
    Oha ben tatildeyken neler oluyo böyle burda? :))

Bence chat odasının yabancı ellere verilmesi yanlış olmuş. Burda günde 18 saate kadar online olan arkadaşlar varken hele.. Kendim için demiyorum yanlış anlaşılmasın :)
  • Mavinci Gün • 25 Ağustos 2004 22:48 • #565469
    Ben serverın doğru seçim olduğunu düşünüyorum. Javadan giren kullanıcılar zaten o auto join ile girilen arkadas kanalına giremeiyor mIRC ile girenler de isterlerse çıkabilirler çok zor bi olay değil. Bekçim operatörler konusundaki fikrimi zaten biliyosunuz sizinle bu konuyu ayrıca konuşmuştuk. Görevlerini gerçekten iyi yapmaktalar fakat yetkiyi hakeden başkaları da var gözardı etmemek gerekir diye düşünüyorum.
  • Katl-iVacib • 27 Ağustos 2004 03:35 • #565483
    Mavinci Gün. Malesef katılamayacam. Gayet seviyesiz nickler var demekte ısrar ediyorum. Bot mudur değilmidir bilmem ama CıplakCam nickli birinin takıldığından başka server bulunamadı da mı bu serverda açıldı kanal anlamış değilim. Tam bir kara mizah. Abazanların arasında sohbet etmeye çalışan rockerlar. Hollywood'a göndersek bunu senaryo yapıp vallahi gişe rekorları kıran bir komedi filmi yaparlar... Ben TTNET demeye devam ediyorum...
  • Affedilmeyen • 27 Ağustos 2004 20:32 • #565492
    bi arkadaş böyle banlandı
    yawww ben geldim ya bu cici botlar bana hemen takar şimdi ama ben onlrı çok seviyorum
    * Ozgecan Yasaklanmis Kelime Kullandin [GRJ]KILLER
    * Ozgecan [GRJ]KILLER Bu kelimeyi kulanmamalisin...
    * [GRJ]KILLER Ozgecan tarafından kanaldan atıldı (Boyle Konusmaya Devam Edersen Kanaldan Atilacaksin)
    * Ozgecan modu belirledi: +l 22
    YORUMSUZ......
  • Affedilmeyen • 27 Ağustos 2004 20:33 • #565493
    ve diğer hikaye
    <[GRJ]KILLER> yawww
    * Ozgecan Yasaklanmis Kelime Kullandin [GRJ]KILLER
    * Ozgecan [GRJ]KILLER Bu kelimeyi kulanmamalisin...
    YORUMSUZ....