Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj Cok Karisik

• VOLCOM • 27 Ağustos 2004 22:49 • #565498
    Arkadaslar garaj malum adi ustunde müzik birimi,bu yuzden her turden adam var,her ture saygım var ama tahammulum yok,bu yuzden garaj tarzında fakat ozellesmis bi site arıyorum,ya da kurmak icin ne yapılabilir ogrenmek istiyorum,garaj'a karsi degilim ama dedigim gibi iste
  • chriss • 28 Ağustos 2004 18:46 • #565509
    koloni kur sen en iyisi :)
  • VOLCOM • 28 Ağustos 2004 21:18 • #565510
    sana cevap vermeden once profiline baktım garajda,kendinle ne alaka kurup bisey yazdın anlamadım,profiline bakılırsa garaj tam sana gore zaten,git baskalrıyla dalga gec,ben ciddiyim....ha bi de bu mesaj ı yazarken zaten yerine (z t n) yazdım ,dejenere turkce olmaz diye bi duzeltme cıktı,ya dejenere nece,turkce ne var ''z t n'',bunu yapan kimse turkce ye hakim mi oturup arastırdı mı,hayatınız nece sizin,turkce neyınız var,turkce icin sizden cok ugrastım eminim,umrumda da deil garaj da dejenere olsa nolur ya
  • chriss • 28 Ağustos 2004 23:48 • #565514
    volcom kardes bu kadar agresif bir cikis yapmani anlayabilmis degilim dalga gecmedim sadece espri yaptim, profilimden nasil birsey anladigin ise baska bir muamma, koloni derken madem bu kadar karisik bu site bir suru degisik insan var o zaman sende kendi kafana uygun insanlari kolonin altinda topla anlaminda soylemistim neyse hadi bunlari gectim herkesin algilamasi farklidir, dejenere turkce olayina gelince bence gayet guzel bir sistem kimse uyarilmak zorunda kalmiyo sen zaten yerine z t n yazarsin bazisi da baska kisaltmalar kullanir insanlar da forumda sifreli mesaj cozer gibi yazilanlari okumak zorunda kalir yazdiklarina bir anlam veremedim yani, neyse kal saglicakla zaten umurunda da degilmis bu site girmessin olur biter
  • VOLCOM • 29 Ağustos 2004 02:47 • #565515
    umrumda deıl ewt,sadece garaj da biseyleri temsil etmeye calısıyorm,dejenere turkce olayında bence kısaltmalarda bı sakınca yoktur,int dili bu,'''zaten'' z t n yazınca anlasılır bence daha da kısalamaz oyle kalır,agresif tavrım icin ozur dilerim,bazen gaza geliyorum,hatebreed iste,sende kal salıcakla
  • Nem • 29 Ağustos 2004 11:45 • #565520
    İnternet dili diye bir şey yoktur. O senin söylediğin chat dilidir. İnternet dili değil. z t n diye bir şey de bu forumlarda yazılamaz. Chat dilini bilmeyen insanlar da buraları okuyorlar ve bir şey anlamak için uğraşıyorlar. GRJ'a üye olurken ve foruma mesaj yazarken bu kuralları kabul ettiğine göre gelip burda zart zurt etmenin bir anlamı var mı? Yok.. Yazma o zaman buraya..
  • VOLCOM • 29 Ağustos 2004 13:08 • #565522
    zart zurt etmek turkce dimi? iste ben bunu diyorum,bana sanki turkce yi benden cok biliyorsunuz da! biseyi yapmaya calısıyorsunuz tam yapın o zaman,ama yapamazsın cunku turkce kelime cok az kaldı,ne kadar dikkat edersen et kısaltma ya da ''dejenere'' turkce kullanırsın,ha bu arada int dili diye bisey vardır,once chat mı vardı,chat dili de var
  • gitist • 29 Ağustos 2004 15:20 • #565523
    chat olayı olmadan önce yoktu böyle kısaltmalar..

zaten türkiyedeki internet alışkanlığı, internet=chat=kız tavlamak (üstünüze alınmayın ya da yarası olan gocunur!)

ayrıca nem çok iyi demiş zaten.. başka söze gerek yok..

TÜRKÇEMİZİ DOĞRU KULLANALIM
  • divinemusic • 30 Ağustos 2004 12:57 • #565528
    VOLCOM senin derdin ne dostum? İnan ne istediğini anlayamadım. GRJ ın karışık olan bir tarafı yok. Sen daha üye olalı 2 hafta olmuş sana yabancı gelmiş hemen karışık diyorsun. Birçok müzik sitesinde üyeliğim bu nickle mevcut. Ama hiçbir sitenin forumuna ben yazı yazmam. Burası GRJ diğer abzürt sitelere benzemez. GRJ dan daha iyi bir site bulursan git orada takıl. Ama bulamazsın bundan da emin ol.

Müzikle Kal,
  • VOLCOM • 30 Ağustos 2004 14:57 • #565531
    ya bi arkadasın tavsiyesiyle uye oldum,ewt yeniyim yani,baya da arkadas edindim siteden,burda karısık dan kastımın sitenin yapısıyla bi alaksaı yok,tarz lar karısık birbirine girmis tum turler,belki de iyi biseydir de ben anlayamıyorumdur