Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

19 ysk ca

• 19ysk • 28 Ağustos 2004 14:05 • #565505
    bence bu kadar üye yeter ya herkes üye olursa bi espirisi olmazmış gibi geldi bana bilmem gerçide çünkü çok üye var!
  • 666 • 28 Ağustos 2004 14:11 • #565506
    kardeşim bu ne biçim bir mantık?ozaman seniin dediğine göre bundan sonra garaja kimse üye olmasın ya da üye olmak isteyenleri öss gibi bir sınava tabi tutalım..veya kpss de olabilir..hem okadar üye var olmasınada bunların hepsi aktif değil %70 girmiyo,%20 ayda bir geliyo yani geri kalan %10 kısım sürekli forumlara yazı yazan topic açan ilan veren yani aktif olan kısım ..bu sana niye bu kadar battı onu anlamadım?!sanki tüm üyelerin kahrını sen çekiyosun...?!

g.ü.s.s
    açılım;GARAJ ÜYELERİ SEÇME SINAVI..
  • gitist • 29 Ağustos 2004 08:22 • #565518
    666'ya katılıyorum bende.. aynılarını bi daha yazıyorum..
  • karete • 29 Ağustos 2004 19:14 • #565524
    he valla bende katılıyorm siz nereden katılıyodunuz :))
  • Nightwish • 30 Ağustos 2004 11:21 • #565525
    666 a katılmamak elde diil abi dogru soylemiş... Ya 19 ysk kardes hergun garaja gir kimler var kimler yok die bolume bi bak genelde gordugun isimler pek degişmez..
  • ScarFace • 31 Ağustos 2004 16:57 • #565543
    19 ysk ca nasıl bir mantık harbiden seninkisi.Buraya üye olmak isteyen bir insana dur kontenjyan mı yok diyeceksin.Yoksa Ab gibi müzakere tarihi mi vereceksin?Yoksa buraya üye olmak isteyen adam Freud,Dostoyevski,Kant v.s insanların en az 7 kitabını okumujş olmak zorunda mı?ya da 8 farklı enstruman mı çalmak zorunda.Dostum buranın kapıları herkese açık ve burada herkes eşit.Neyi,neye göre kısıtlasın bu sitenin pek sevgili moderatörü???????
  • chazy_chazzz • 6 Eylül 2004 00:27 • #565605
    bu ne mantık hakkaten yasa...iyi o zaman siteye kilit atalım belli bi sayıya ulaştık mı..girmek isteyenlere---" kusura bakmayın hiç yerimiz yok kont. dolu..boşalırsa biz size haber veririz adresinizi bekçiye bırakınız lütfen" şeklinde kibar bi yazıda yazarız...sıkılan olursa üyeliği ipt. ederr yerine başkasını alırız..ohh mis gibi aynı adamlarv aynı düşünceler kısır döngü vaziyetinde sürdürürüz olayı..
  • VOLCOM • 6 Eylül 2004 04:09 • #565607
    cokluk hosunuza gidiyor olabilir,gercekten guzel de olabilir tamam,ama 2gun sonra garaj sacma sapan biyer oldugunda tekrar konusalim,cunku burasının adı muzık bırımı,ama kurbanın cd sini alıp converse ını giyen genc geliyor,simdi siz dersiniz ki kurbanın nesi var converse ne guzel,neyse gecelim,gorecegiz hep beraber zaten,uye olanlar artık detaylarında kendilerini tanıtma geregi bile duymuyorlar,mesajlasma portalı olmus burası artık,neyse haklısınızdır heralde ne diyim
  • Nem • 6 Eylül 2004 09:41 • #565608
    Aslında doğru söylüyosun. İnsan artışına paralel olarak kalite düşüşü ortaya çıkıyor. GRJ'ın ilk zamanlarındaki kalite, sevgi, saygı, vs artık yok bence. O yüzden bu konuda bir şeyler yapmak gerekebilir. Önemli olan kantite değil kalite..
  • PhoenixRising • 6 Eylül 2004 12:05 • #565613
    bundan sonra uye olacaklara onlem alabilirsiniz ama bundan once uye olmuslara ne yapacaksiniz? icerik olarak ve amac olarak cok guzel olmasina ragmen bu sitede o kadar cok rahatsiz edici kisi var ki yani bir suru sey yapmissiniz gicik listesi filan ama sonucta muhattap olmasanda ayni ortamda bulunmak bile seviyeyi dusuruyor.