Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

dikkatinize..

• cartoon • 5 Eylül 2004 20:21 • #565602
    :))))))))))))

3 konuda da bizden başka kimsenin bişi dediği yok..
    ben uçmuşum hadi..sen naabıyosn:)
  • likablegirl • 5 Eylül 2004 20:24 • #565603
    :))))))))))))

oyalanıyorum eleştiriyorum, yazıyorum vs.. işte
  • Yiaa • 7 Eylül 2004 05:39 • #565619
    Simdi söyle bisey...

size söyle bi aciklama yapiyim azcik bilgim var bu konularda. her uyenin bilgileri mysql database'inin icinde sakli tutulur. burda da öyledir sanirim. Bu sql tablolarina sizin bilgileriniz girilirken sifrenizde ayriyetten sifrelenir. yani bir insanin ilk bakista anlayamayacagi karakterlere cevirir. mesela sifremiz sifre olsun sql'de bu atiyorum aslkjl5434vfv seklinde gozukecektir. Burda olan yöneticilere suc atmayalim. Kimse kimsenin mailini calmak icin site yönetiminde bulunmaz. Hatayi baskalarinda degil kendinizde arayin. Demek ki sifrenizin guvenligini saglayamadiniz. Tamam mesela yonetimden biri burdaki uyelik sifrenizi buldu. Hata gene sizde. Site ile mail sifreniz ayni demekki. Buda kullanici hatasidir kimse sorumluluk almaz. Anlatabildiysem ne mutlu bana...
  • divinemusic • 7 Eylül 2004 11:46 • #565621
    Simdi söyle bisey...

Burası www.GaRaJ.org offical web site. Burada öyle şeyler olmaz, kimse merak etmesin. 8.000 aktif üyesi olan bir sitedir burası.
    Başka sitelerle kıyaslamaya dahi kalkmayın...
  • chutluck • 8 Eylül 2004 00:12 • #565631
    Simdi söyle bisey...

Birkaç ay önce benim de e-mail şifremi biri kırdı ve hotmail MSN'de benim adıma herkesle konuştu ama hata benimdi, çünkü şifrelerim aynıydı.
    Ama adminlerden birinin yapmış olma ihtimalini düşünmedim bile tabii ki. Bunu kimseye yapmayacakları konusunda, bizzat %100 garanti bile verebilirim!