Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garaj sohbet

• gokcen • 16 Eylül 2004 11:04 • #565734
    oplar gerekeni yapıyor,en azından benim atnıdıklarım..onlar olmasa sohbette sohbet edin bakayım edebiliyorsanız...
    bence her konu belli sınırlar çerçevesinde özgürce tartışılmalı ama hadler aşılmadan..melum garaja katılan kardeşlerimin yaş ortalaması küçük olduğu için bazen nasıl davranmaları gerektiğini kestiremiyorlar,böyle durumlara opların müdahele etmesi gerektiğini düşünüyorum..
    sert kalın arkadaşlarım..
  • karete • 17 Eylül 2004 17:48 • #565741
    gokcem ben serverdan niye kline yiyorum zırt pırt biliyomusun benle düzgün konuş dedim diye onu irgone ettiğim için ederim kardeşim adam bana emirler veriyo kötü konuşuyo kafası basmıyo bişeye bende konuşmak istemedim irgone ettim adam bizi atdı varmı yanlışımı gören ? onlar kadar küfür etmişmiyim ?
    sana ana bacı küfür edenleri attığımız için mi yoksa? başka nicklerle başka şeyler yapanlara gıcık olurum vede bunu belli ediyolar(ip ucu) yok kardeşim haksızlığa göğsünü germiyeceksin sallıyacaksın sende onla birlikte haksızlık yapacaksın ozaman bak nasıl değerin olur......
  • gokcen • 17 Eylül 2004 18:53 • #565743
    yok kardeşim sana bir sözüm zaten ok?sen olmasaydın tritonun anama,babama,kitabıma..dümdüz gitmesine tahammül etmek zorunda kalacaktım..sağoasın
  • coke-man • 17 Eylül 2004 22:40 • #565744
    arkadaslar özür dilerim.yine ortalık karıştı benim yüzümden.fakat benim bahsettiğim şeyler cok farklı.sex pistols yazarken sex yerine[censored] ibaresi çıkıyosa ya da bir şarkı ismi yazdığım için kickleniyorsam(cartel-çek bi fırt) bu olayların keyfi yapıldığı izlenimi uyanıyor.bugün -salak salak- yazdığım için kick yedim.ktulu reklam yapmış (morgdayız dedi)kick yedi.ama sizin benim sinir tellerimizle oynayan kişiler rahat rahat sohbette önüne gelene sarıyorlar.isim vermek yersiz herkes biliyor.herkes dışarıda nasılsa öyle takılmalı.hiç mi argo kullanmıyoruz dışarıda?bence bu konu daha çok irdelenmeli ve arıza yaratmaya devam edenler daha ağır yaptırımlarla karşılaşmalılar.kimse kimsenin anasına bacısına sövme,rezil rüsva etme lüksüne sahip değildir ama dışarıda küfür ya da yerme ifadesi olarak algılanmayan sözcükleri de kullanabiliriz diye düşünüyorum.
  • guardofheaven • 18 Eylül 2004 00:22 • #565745
    YAAA BİRİ BAKSIN ARTIK ŞU İŞE!!!!!

VALLA İŞİN İÇİĞİNİ ÇÜÇÜĞÜNÜ ÇIKARDILAR Bİ GELSENİZ SEVGİLİ OPLAR BAKSANIZ İYİ OLCAK NELER KONUŞULUYOR !!! GELİN BİR ARA!!!
  • flomak • 18 Eylül 2004 14:32 • #565747
    +1903