Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

forum konuları

• therion • 22 Eylül 2004 00:55 • #565785
    belki bu konu çok tartışıldı ama sürekli tartışılacak gibi görünüyor..ben bu konuyu -garajı ilgilendirdiği için- burada açmakta karar kıldım..özellikle genç arkadaşlarımız müzik forumuna abuk sabuk konular açıp geyik çeviriyorlar..ben şahsen konuyu merak edip baktığımda bu nedir diye anlamaya çalışırken zamanımın ölmesi konusunda şikayetçiyim..ya özel mesajlaşın ya da konuyu doğru yerde açın!!mesela cırcır vırvır diye bi bölüm var orası biraz daha uygun olsa gerek!!biraz herkes birbirine saygılı olsa böyle ufak tefek sorunlar büyümez ve biz de burada vakit öldürmeyiz...ben burada kendini düşünen bencil insanları benim vaktimi aldıkları için protesto ediyorum!!herşeyin yeri var,bu siteyi bari bu kadar laubalileştirmeyin!!hakikaten çok sevdiğim bir site..umarım tepkim yerine ulaşır ve herkes üzerine düşen görevi-en basiti saygı- yerine getirir!!saygılar....
  • Metal milita • 24 Eylül 2004 17:27 • #565830
    vaktini öldürmek istemiyosan girmezsin olur biter.. bu kadar basit kardeş
  • therion • 25 Eylül 2004 02:22 • #565837
    bakıyorum da pek üstüne alınmış gibisin..garajda mesajlaşma olayı var özel konuşacak olanlar buradan da yararlanabilirler..ben foruma giriyorum ilgileniyorum gerektiğinde yorum da yapıyorum yalnız özel konuşmaları okumak, onlarla vaktimi öldürmek istemiyorum..bundan bahsetmiştim..ayrıca ben senin kardeşin olacak yaşta değilim git kendine başka kardeş bul!!!muhattabım olamazsın değilsin de ama senin gibi ufaklıklar yüzünden geliyo bunlar başımıza zaten!!!o yüzden üstüne alınman da çok normal ufaklık!!!
  • Küçük Çocuk • 27 Eylül 2004 17:25 • #565855
    bu sert konuşmalardan ne anlıyorsunuzki yazık !