Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

NİYE YAZDİİM SEYLEER SİLİNİYOOO

• likablegirl • 23 Eylül 2004 20:54 • #565817
    bilmem bilen var mı?
  • daevnor • 23 Eylül 2004 21:04 • #565819
    eveet bilen warmii cok sinir bi sey
  • AMYLEE • 23 Eylül 2004 21:12 • #565820
    çüünkü kocaman yazıyosun da ondaaaaaan!!!
  • daevnor • 23 Eylül 2004 21:26 • #565821
    hayir yaa oole yazmiyorum normalde cok salak bi sey bu bekcii bi cozum bul buna
  • aykuth • 24 Eylül 2004 08:50 • #565825
    • İlgisiz içerik: Siteye üyeler tarafından eklenen içerikler sadece ilgili bölümlere konabilir. İlgisiz yerlerdeki ilgisiz içerikler herhangi bir sorgu yapılmadan silinecektir.

• Genel ahlak kuralları: Ahlak kurallarının sınırları muhattaplarının hoş görüsüyle belirlenir. GaRmes'lerdeki "rahatsız oldum" düğmesi bu iş içindir. Genel kullanıma açık bölümlerde de mesajların ömrü, yöneticilerin hoşgörüsüyle sınırlıdır.

• Gereksiz büyük harf kullanımı: Tipografi kurallarına göre büyük harfle yazılan metinlerin okunabilirliği çok azalmakta bunun yanında netikete göre büyük harf "BAĞIRMAK" anlamına gelmektedir. GRJ'da BAĞIRA BAĞIRA gezen insanlar hoş karşılanmayacaktır.

• Dejenere türkçe: İnternette kullanılan Türkçe'de son dönemde ortaya çıkan bozunmaya verilen genel isim olan Dejenere Türkçe de site içeriğindeki kalıcı metinlerde kesinlikle kabul edilmeyecektir

ısrarla böyle yazmaya devam edersen hepsi silinecek. Bu arada türkçe de "w" harfinin olmadığını. "oole," "bekcii" gibi kelimeler bulunmadığını bir kez daha hatırlatayım.
  • daevnor • 24 Eylül 2004 15:18 • #565826
    ufff tamam be ozurdilerim amma sinirsiniz ha iyiki bi sey sorduk
  • GaRaJ Bekçisi • 24 Eylül 2004 15:50 • #565827
    Bu şekilde davranmaya devam edersen üyeliğini dondurmak zorunda kalacağım.

Sormanın teşekkür etmenin ve öğrenmenin adabı konusunda kendini biraz ilerlettiğini ispatlamak ta oldukça zordur. Haberin olsun...
  • Affedilmeyen • 24 Eylül 2004 17:03 • #565828
    okuyamadımki nerden bileyim :)))
  • daevnor • 24 Eylül 2004 17:36 • #565831
    bi dakika siz beni tamamen yalnis anladiniz ben bunu bekciye mesaj olarakta yollamistim ama uzun sure mesaj yollamamişti bende sonra buraya konu olarak sordum hem su ana kadar hic kufur ederek konusmadim buyukte yazmadim bi tek buna bi cevap verilmesi icin buyuk yazmistim bi de bi sey sorucam sorma seklimde ne var ki?!?!bi de aykuth tamam haklisin bundan sonra oyle yazmiycam ama hic oyle gereksiz icerik falan olmadi hep konuyla ilgiliydi bak bekci simdi cokda duzgun sordum!!
  • kyakuz_2004 • 27 Eylül 2004 18:21 • #565858
    Valla Benimde Yazdığımın 10 tanesinden 2 si kesin siliniyo ama bekçi sildiğini ne göre işine gelmiyor . . .