Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Arkadaşlık açılsa iyi olmaz mı?

• Semih90 • 25 Ekim 2004 17:16 • #566121
    [::K.İ.L.İ.T::]Ya Garaj da bi arkadaşlık sayfası açılsa,isteyenler resmini gönderse,burda rock müzik sever bayan-erkek hiç önemli değil herkesin birbiriyle tanışabileceği bir ortam oluşturulsa nasıl olur.Belki bana başka arkadaşlık sitelerini tarif edeceksiniz ama o siteleri tamamen clubberler,rapçılar sarmış durumda.Oysa garajda böyle bi ortam oluşturulsa böyle olmaz diye düşünüyorum..
  • ScarFace • 25 Ekim 2004 17:30 • #566122
    [::K.İ.L.İ.T::]birincisi kendi soruna kendin cevap vermişsin.burası müzik sitesi.Senin merak ettiğin foto ise.Bütün grubu olanların sayfalarında mevcut.infoya gir bağlı olduğu gruplara bak.Takipçiliğini sürdürüp doğru nick ile isimi bütünleştir.Al sana resim...garmes i kullan al sana mesaj.Daha napsın bu adamlar bu siteye???
  • BoSs • 31 Ekim 2004 14:27 • #566159
    [::K.İ.L.İ.T::]Boş Konuşuyorsun Semih90
  • Yiaa • 31 Ekim 2004 23:45 • #566168
    [::K.İ.L.İ.T::]bundan bi kaç sene öncesine dönün.. itiraf.com süper bir siteydi. sonra arkadaşlık bölümü açıldı. Site ondan sonra benim gözümde bitti. Burda arkadaşlık sistemine gerek yok bence çünkü zaten eski üyelerin çoğu arkadaş. buluşmalar oluyor yeni üyelerden gelenler oluyor arkadaşlık istiyorsan bu buluşmalara katıl. bi de nasıl bir arkadaşlık aradığına bağlı bu olay. sonuç olarak biz böyle iyiyiz...
  • Legend • 1 Kasım 2004 11:06 • #566173
    [::K.İ.L.İ.T::]ne burası yaw çöpçatan sitesimi arkadaşlık felan? :) arkadaş olmak isteyen gelsin olayım gerek yok öyle lüzumsuz şeylere , chat bile bozuyor olayı , konun özü müzik , özü kayboluyor...
  • deLi mAvi • 1 Kasım 2004 14:31 • #566174
    [::K.İ.L.İ.T::]yok burası böyle iyi! böyle kalır.. tepkiler daha da artacağa benziyor sen yeni üye misin? site içeriğine iyice gözgezdirmeni öneririm! uymuyosa kendin söylemişsin birsürü site var.. fotoğraflı/janjanlı paketli birsürü! herkese selam diye yazmakla arkadaş olunmaz bunu da eklemek istedim kafası yarılanlar oldu tabi şimdi :)
  • _PsychO_ • 4 Kasım 2004 14:51 • #566210
    bencede..

[::K.İ.L.İ.T::]Aman kalsın bi arkadaşlık bilmem neyi eksikti zaten..
    sohbette kapandı ne güzel işte sadece müzik,müzik,müzik :)
    başka bişey gerekmiyo zaten..
  • BLACK SOUL • 5 Kasım 2004 15:05 • #566220
    [::K.İ.L.İ.T::]Tamamen hakılısın bence de bu tip etkinliklerin olması gerekli ama malum sorunlar giderilmeli bence( sohbet gibi )
  • bekciyalakası • 6 Kasım 2004 06:14 • #566230
    [::K.İ.L.İ.T::]ay arkadaşlık açılırsa bekçimin resmiyle benimkini en başa koyalım onun göbişini görün ben hep ona göbişlim derimde
  • nazmiyyeaah • 6 Kasım 2004 07:02 • #566231
    [::K.İ.L.İ.T::]ya batırdın yaa... burası "MÜZİK BİRİMİ MÜZİİİİKK"
    burda isteyen zaten istediğiyle kaynaşıyo sevişiyo. asıl müzik olsun ortamda müzik! büyü de gel çocuum!