Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garaj zirveleri yapalııım!!!!

• karete • 6 Kasım 2004 04:18 • #566226
    :) çok hadlisin
  • heimdall • 13 Kasım 2004 03:19 • #566272
    nas1 yani yaa?????her hafta bulusma m1 oluyor????iyide niye yaz1lm1yor forumlara simdi yaz1lyor demeyin ben hiç görmedim ve sadece belli bir tarih belirlenip öyle arada bir bulusma oluyor san1yordum ben!Allah Allah??????
  • Affedilmeyen • 16 Kasım 2004 03:00 • #566286
    ktulu karete nazmiyeah doğru söylüyor kovun onları başka köye
  • grungeforever • 28 Mart 2005 20:07 • #567554
    Güzel de...kim uğraşcak bunla?
  • sandiago ramon • 28 Mart 2005 20:18 • #567555
    garaj zirveleri yapalııım!!!!(illa müzik mi çalınacak,tartışmada yapalım )

evet illa gelip bir müzik grubu mu dinleyeceğiz!yeni kurulacak gruplara ortak bir maddiyat desteği verebiliriz,hip hop ve rock müziğin nasıl bir çizgide ilerlediğini,ve insanların birbirine neden saldırgan davrandıklarını falan tartışalım yani bir siyaset meydanı değilde,müzik meydanı yAHUT garaj meydanı kuralım! ve ortak bir uzlaşıda hem fikir olalım!müzik:herkes için var ve ortak duyguların müzikle beraber coşkuya dönmesi!gayri beni kimse garaj buluşmalarına ÇAĞIRMIYOR!NEDENSE?ŞİMDİ HAKAN ŞÜKÜRE HAK VERİYORUM!EN İYİ BİLDİĞİM BİRŞEY MÜZİK!Kİ HİPHOP DÜNYADA SAYILI GRUPLARI BİLİYORUM VE HER HAFTA TAKİP EDİYORUM!(italyanca,fransızca,polonyaca,ingilizce) HER DİLDE dinliyorum ve bu müziği türkiyede nasıl daha iyi hale getirebilirizi arıyorum!ve bu gruplarla irtibata geçmenin yollarınıda! AMA BULUŞMALARDA GÖRMEZLİKTEN GELİNİYORUM!görmeyin siz görmeyin!:(
  • grungeforever • 28 Mart 2005 20:23 • #567556

o şeye müzik demesek daha iyi
  • TurkishMetal • 29 Mart 2005 11:09 • #567557

biz o zirveleri aşalı çok oldu.her buluşmada yazıldı forumlara daha cumartesi vardı hatta.geçen cumartesi buluştuk.taksimde beraber yürüdük.kadıköyde beraber oturduk.tuncay bize hedbeng bile yaptı kafasına sağlık :) bekleriz her zaman aramıza yaa.gelin
  • gitarTELi • 29 Mart 2005 11:19 • #567558

cırcır forumunda buluşmalar

poahahahahah

kopmayantekteL
    by gitarTELi
  • karete • 30 Mart 2005 05:03 • #567559

biz bugun zirve yapıcaz ama herkes davetli deeeeeil :D benide davet ettiler valla ben düzenlemiyoim zirveyi :D:D:D:D:D
  • baranthalas • 30 Mart 2005 21:55 • #567561

zirve kötü ya bi kaç kere yaptım hiç memnun olmadığım elemanlarla tanıştım..bi selçükü olsun bi tuncayı olsun topunu sevmem..o yüzden daha önce garaj dan biriyle tanışmamış olan birine tavsiyem "run you fools"