Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garaj.org

• Ktulu • 3 Kasım 2004 22:17 • #566204
    aynen katılıyorum.

garaj'ın asıl amacı zaten müzikseverleri bir çatı altında toplamak. yani garaj içinde dolaşan birisi için bilgisayar kullanmak problem olmamalı. bilgisayardan, üyelik sistemlerinde, forum yapısından anlamak garajda dolaşanın işi olmamalı. Garajı çekici yapan şey de zaten kolay kullanımı ve sade, her tarzdan insana uyan bir görüntüsü olması.

Ama şahsen kullanılan renklerin biraz daha az yalın olmasını tercih ederdim..

Bir de bir istirhamım olacak:

Bekçi, eskiden ne güzel "skin" sistemi varmış, eski garaj daha karanlıkmış, şimdi de bir skin sistemi olsa da herkes kendi istediği 2-3 garaj görünümünden birine sahip olsa? Şahsen garajın siyah olmasını tercih ederdim... Malum daha çok bir gece ziyaretçisi olarak gözlerim kamaşıyo,daha çabuk uykum geliyo garaj karşısında :)
  • GaRaJ Bekçisi • 4 Kasım 2004 10:41 • #566208
    Uygun bir yere senin için bir çekyat atalım Ktulu. Çok ağırlaşırsan iki dakika kestirip devam edersin :)
  • karete • 6 Kasım 2004 04:22 • #566227
    ulen ktulu garajın gece bekçiliğini ben yapıyoom sana nolluyo 10 dakka sahurda gelip gidiyon defe :) bitane gözlük garaj için alacam en sonunda
  • nazmiyyeaah • 6 Kasım 2004 05:23 • #566228
    işlevsel dediğimiz olay :))... kesinlikle katılıyorum site çok kullanışlı. böyle olunca işin makyajına bakmıyorum. ancak bazen mac'ten bu siteye girerken -ki iş bilgisayarım machintosh- türkçe karakter sorunu yaşıyorum. bu da yetmezmiş gibi forumda bişey yazacak olsam gönder butonu kayboluyor :))
    yaz ama göndereme !
    (sorun sitede değil tabii canım, o kadarını biliyoruz :)) )
  • bekciyalakası • 6 Kasım 2004 06:13 • #566229
    siten çok güzel bekçim hep yanındaydım hepte yanında olucam
  • flomak • 6 Kasım 2004 10:53 • #566235
    adın üstünde:)))))
  • Yiaa • 7 Kasım 2004 03:21 • #566239
    şimdiiii tuncay'ın dediği olaya katılıyorum. skin desteği olursa maynakötesi olur :) ama öyle janjanlı butonlara felam gerek yoktur. aslında bekçi bize düzenlenebilir bir atraksiyon yapsa herkes nasıl görmek istiyorsa öyle düzenlesin felam feşmekan...
  • karete • 7 Kasım 2004 04:26 • #566240
    bence garmestede dejeneratör olsun :))
  • Ktulu • 7 Kasım 2004 04:51 • #566241
    uykum geldi

tamam da bekçi, ben çekyatta uyuyamam ki.... Benim ikiz yatağım vardı öğrenciyken.. Şôôle bi güzel yayılmam lazım.

:))))
  • bekciyalakası • 7 Kasım 2004 04:54 • #566242
    uykum geldi

bizim ikiz yatağı buna verelim ya da gelsin yanımıza yatsın