Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

üye arama kriterleri(GARAJ BEKÇİSİ sözüm sana senelerce uzaylıyı bir düşman, öcü olarak..) :)

• anaemics • 15 Kasım 2004 22:22 • #566281
    online üyeleri gördüğümüz sayfada solda üyenin ismine basıyoruz sağda bilgileri çıkıyor ama bazen liste aşağı kadar uzun oluyor en alttaki isme tıklıyoruz bilgisini görene kadar canımız çıkıyo tutup sayfayı en üste kadar sürüklememiz gerekiyor buna da flash gibi bişeyle düzeltsen de bizde rahat etsek aşağı yukarı aşağı yukarı öldüm bittim mahvoldum. ya da bence kafa dengimiz olan garaj üyelerini bulmamız çok zor oluyor üye arama diye bi buton konmalı şehrini, yaşını, cinsiyetini v.b. şeyleri yazıp kolayca onları bulabilmeliyiz. garajbekçisi kardeşimizden şiddetle rica ediyorum..
  • karete • 16 Kasım 2004 02:46 • #566282
    ya ben bunu nasıl söylemeyi unuturum olamaz ühü unutmuşum bunuda soyleyecektim ama aklıma okadar geldi bkz :bişeye dikkat ettiniz mi?
  • anaemics • 16 Kasım 2004 02:56 • #566283
    olabilir insanlık hali önemli olan garaj bekçisinin bunları dikkate alıp hepimizi mutlu etmesi burda kimse kendisi için istemiyo bunları amaç hepimizin mutluluğu biz mutlu olunca bekçi de mutlu olur, ulan öyle söyledim ki saadet zinciri reklamı gibi oldu..
  • GaRaJ Bekçisi • 16 Kasım 2004 02:56 • #566284
    Detaylı üye arama zaten mevcuttur, üyeler böllümünde üstteki düğmeden gelen link aşağıda:
    http://www.garaj.org/uyeara.php

Online üyeler sayfasına bir düzenleme gerekli gerçekten... Hallederiz.
  • anaemics • 16 Kasım 2004 03:03 • #566288
    ne zaman koydun onu ya hiç gözükmüyo bile abi boşu boşuna pot kırdırdın bana neyse en azından dediğim gibi şu üye bilgisine bakmamız için sayfayı aşağı yukarı çekip durma acımızı bi sonlandır..