Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garaj chatten öncesi ve sonrası

• guardofheaven • 2 Aralık 2004 15:30 • #566375
    hazirandan beri garj.org üyesiyim ve gözüme çarpan birşeyi belirtmek istiyorum.garaj chat kapanmadan önce günde 5-6 saat online kalanlar artık yoklar(hepsi değil tabii) bu ne demek oluyor? yani bu siteye zamanında sırf muhabbet için mi giriliyormuş. bu çok garip bir durum . ''GARAJ MÜZİK BİRİMİ'' değilmiş herhalde bazıları için.şimdi ne olacak? garaj chat açılsın bence ama önlemler nasıl alınacak bunun iyi düşünülmesi lazım
    saygılarımla...
  • cokobon • 2 Aralık 2004 16:32 • #566376
    valla bencede garaj chat varken daha iyiydi benen az 3-4 saat kalırdım simdi 20 dakka
  • proceccus • 12 Aralık 2004 16:09 • #566420
    ha babacım yaf bende onu diyodum.ben geç keşfettim bu siteyi.chatten hiç faydalanamadım.üzgünüm.....
  • jazz_blues • 14 Aralık 2004 10:45 • #566451
    bence hiç gerek yok chat odasına...
    insanlarla sırf geyik muhabbeti yapmak isteyenler bence bu amaçla kurulmuş başka sitelerde harcasınlar vakitlerini..
    çünkü bence bazı arkadaşların amacı müzik değil,ben şahsen gördüm ve yaşadım...
  • Ktulu • 14 Aralık 2004 11:57 • #566456
    Beğenmiyosan girmezsin. Burdaki insanların %90'ı birbirini o chat odası sayesinde tanıdı ve birçoğu da şu anda aynı grupta çalıyolar.

Amacı müzik olmayanlarla da ilgilenmezsin. O sana kalmış.
  • kumdan_kaleler • 14 Aralık 2004 12:12 • #566457
    sohbet odası imajı akıllarımızda senin söylediğin gibi olabilir jazz_blues lakin buradaki ortam tüm tanımlamaların ötesindeydi.Biraz pratik gerekli yargılamalar için.Önyargılı bir eleştiri olmuş ne yazık ki.
  • jazz_blues • 14 Aralık 2004 17:39 • #566461
    haklısın önyargılı bi eleştiri olabilir ama beni de mazur görün çünkü dedim ya sütten ağzım yandı bi kere ve üstünden henüz pek bi zaman geçmedi,yani etkisi geçmedi...
    burda da görünce tabii direkt o olay aklıma geldi...
    yani haklısınız,ben de kendimi eleştiriyorum..önyargılı davrandım!!
  • metaligirl • 14 Aralık 2004 18:43 • #566463
    elbette herkes sohbet için giriyordu... sohbet odası olmasaydı kimseyle muhabbetimiz koyulaşmazdı ve birbirimizi ne burda ne de dışarda tanıyamazdık... laf...
    ya bi de anlamadığım bişey var... burası müzik birimi sohbet ne iş falan diyosunuz? lütfen bana söler misiniz hiç sohbet olmadan bir müzik sitesinde ne yapabiliriz? bilgi alış-verişi olmadan... allah aşkına ne yapmayı düşünüyosunuz şu siteye girip?
    burda bunu dile getirmen bile senin insanlarla iletişim isteğini ortaya koyar...
  • jazz_blues • 15 Aralık 2004 09:41 • #566474
    ben sohbet,tanışma olmasın demiyorum ki.ben de şu anki grubumla burda tanıştım.heralde tanışma gibi bi imkan olmasaydı hiç bir sey yapamazdık.benim demek istediğim farklı bir şeydi ama artık açıklamaya da gerek duymuyorum_anlayan anlamıştır_
  • cawat • 15 Aralık 2004 18:48 • #566479
    evet sohbet odası olmayınca garajın tadı sadece kolonılerle cıkıyor tabe bıraz da sohbet ortamı ama o sohbet ortamına da buyuk harfle yazmayın cıkarılırsınız gıbı mesajların olmaması en ıyısı olur saygılar sunarım...