Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Linux ve Garaj

• Thiras • 30 Aralık 2004 20:21 • #566581
    Mozilla kullandığım için kontrol panelinde (içerik, araçlar,...) siteye girdiğimde açık oluyor (hepsi). Muhtemelen sadece İE'nin okuyabileceği bir code içeriyor. Birde forum'larda altta kalan kontrol panelinin (yeni konu aç vs. vs.) yarısını görebiliyorum. Garaj bekçisine duyrulur... (yaff sadece Windows'mu var işletim sistemi olarak. Lütfen biraz düşünceli olun tasarımcı arkadaşlar)
  • karete • 30 Aralık 2004 20:42 • #566582
    yok ben ie kullanıyorum bi pc de kodları otekı pc de garajın şeklini farklı goruyorum :)
  • nazmiyyeaah • 5 Ocak 2005 12:47 • #566617
    Linux ve Garaj ve hatta machintosh

ben evde pc işte g4 veya g5 kullanıyorum. eskiden forumları okuyabiliyor ancak yazdığım hiçbirşeyi gönderemiyordum. şimdi sadece forum başlıklarını okuyabiliyorum. içim foruma yazma, kolonilerde söz söyleme heyecanı ile dolup taşarken pasif üye konumunda yazılanların hiç birini okuyamadan sap gibi kalıyorum. geriye kullanabildiğim tek şey kalıyor, o da garmes. onu da nadiren kullanıyorum.
    evde de akşam akşam pc yi açtığımda uykum geliyor :))
    sordum bekçime, dedim ağam bu nedir, yok mudur yolu yordamı. dedi, maalesef site pc ye göre yapılmış, yapacak bişey yok.
    akşamdaaan akşama 2 cümle yazabiliyosak yazıyoruz işte foruma. neyseki şimdi bir pc buldum da hemen yumuldum.
    demek benim gibi muzdarip arkadaşlar da varmış...

şu dejenere türkçe ajanı bizim hatalarımızı kendisi düzeltsin ya. olmaz mı? :))
  • karete • 5 Ocak 2005 13:28 • #566618

bi de yanlışları ararken ben hep küfür ederim :)) resmen arıyuom abi üstünde kırmızı bi işaret filan olsada burda burda diye kendini belli etse
  • nazmiyyeaah • 5 Ocak 2005 13:56 • #566619

mesela adam şey yapsa (adam bekçi oluyor), önizleme modunda görsek de tekrar tekrar uğraşmasak şu hataları da.. ölmesek sinirimizden.
  • KyakuZ_ • 5 Ocak 2005 16:40 • #566620
    Bende O Sorunla İE Kullanırken Karşılaştım Lünux Verdiği Birşey değil Bence ..
    - Sadece Progeram Uploading Et Mesel SP 6.1 Servis Paketleri Bu Sorunları Düzeltiyor....
    ;)
  • NiRvAnA_89 • 7 Ocak 2005 11:03 • #566624
    Güzel dedinde linux'ta SP olayı yok. Eğer site W3C standartlarına göre yapılırsa problem çözülür!!!
  • TurkishMetal • 8 Ocak 2005 11:28 • #566637
    bende şey istiyorum ee forma yazıyorum birşeyler ön izleme diyorum birşey yoksa kaydet diyorum ondan sonra tamamı tıklamak zor geliyor 3 bir tıklama boş bence kaydet dedikten sonra kaydettin.memurlar bile bu kadar oyalamıyorlar insanı.
  • GaRaJ Bekçisi • 17 Ocak 2005 02:41 • #566737
    IE dışı web tarayıcıları vs GaRaJ

GRJ forumları Netscape ve firefox uyumlu hale getirilmiştir.

İlginize...
  • thriller • 17 Ocak 2005 02:53 • #566738
    IE dışı web tarayıcıları vs GaRaJ

hmm evet.firefox da sorun çıkarıyordu.sabah akşam çalışıyor adam.bu ne muazzam bir çalışmadır bu ne sanat aşkıdır allahım :)))allah bole bekçiler nasip ede heryere :))

turkcelldeki celo gibi oldun he :)