Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Winamp 5.xx'için Garamp hazır gibi...

• GaRaJ Bekçisi • 13 Ocak 2005 15:16 • #566692
    Garamp

GRJ'ın arama sayfasına benzer bir ekran var. oradan forum hariç her yere çıkış yapılabiliyor.

Web browser'ında GRJ açılıyor tıklandığında.

O bölümle de biraz uğraşacağız şu arayüz bir otursun da...
  • metaligirl • 13 Ocak 2005 15:32 • #566693
    pohahahaaa....çakal yaa :)))
  • thriller • 13 Ocak 2005 19:00 • #566701
    bekçi bey;

şarkının notaları vs çıkıyor ok..fakat şarkı sözü eklerken özelliklede ben (bazı şarkıların altında söz-müziğin kime ait old. yazmıyor) özellikle arkadaşlara sorup bestecisini oğrenip sözlerin altına ekliyorduım..fakat sonra farkettimki o kısım siliniyo..pek anlayamadım.yani şarkının sahibini neden siliniyorki..esasında garamp için süper olurdu..bestecisinin söz yazarının yazması.
  • karete • 13 Ocak 2005 19:58 • #566703
    skin pek hoşuma gitmedi (yanlış anlama) ama bıyıktaki eko güzel olmuş .) flash lı bişide yapabilirdin daha iyi olurdu
  • Ktulu • 13 Ocak 2005 20:44 • #566704
    Valla ben şu anda GaRaMp kullanıyorum. Hoşuma gitti. Scaling'i %50'de, parça isimlerini okurken göözlerimi biraz kısmak zorunda kalıyorum ama gözlerim bozulursa da gözlük paramı GaRaJ karşılar herhalde :)

• GaRaJ Bekçisi • 15 Ocak 2005 14:26 • #566729
    Yok mudur başka eleştiri, tavsiye, bug vb...
  • TurkishMetal • 15 Ocak 2005 15:58 • #566730
    hoş güzel olmuş.yeni kullanmaya başladım.açık filan bulamadım.arayüz garibime kaçtı biraz.gönül isterki internet radio da garaj müzik birimi yazsın.elimizde olmayan parçaları garaj sayesinde dinleyelim.bunun için çok zaman var sanırım
  • paganini • 17 Ocak 2005 14:02 • #566739
    Selam bekçim v5.04 kullanıyorum.bunu wal değilde plug in şeklinde yapsak skin ayrı olsa isteyen o skini kullansa
    çünkü o skini kullanmazsak winamp menüsünden garaj kalkıyor.
    ha ne dersin?
  • Astronomer • 18 Ocak 2005 00:39 • #566746
    Tüm pencereler güzel de, Winamp' ın kendi penceresi berbat. Simge durumuna küçült tuşu bile yok sanırım. Ve equalizer'ı nasıl açacağım winamp penceresinden? Skin de, sanki garajdaki 16 yaş altı kişilere hitap eder gibi çok çocuksu olmuş. Garaj penceresinin boyutlarının kitli olması da güzel değil. Kendi dizaynıma uymuyor. Aslında düşünce güzel, hayata geçirme güzel ama dizayn kötü. Bence winamp'ımızın aynı kalacağı ve sadece garaj penceresinin ekleneceği bir modül olması daha iyi olur. Yine de elinize sağlık. Bunların emek isteyen işler olduğunu bilirim. Daha tanıtma sürümü zaten, sanırım o nedenle böyle.
  • KyakuZ_ • 18 Ocak 2005 01:10 • #566747
    Bekçi Daha Güzel Olabilirdi Mesela Sitenin Sol Menüsünü Ekleyip Main Yapabilirdin Bize GaRaJ Daymışız Havaası Kata Bilirdin
    Galiba XML Uzantılıydı dosyalar neyse yani onu söylim dedim