Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

anketler!

• virtioz • 28 Ocak 2005 13:27 • #566812
    [::K.İ.L.İ.T::]anketlere çeki düzen verilmesini taleb ediyorum.herkesin anketi olsun çok güzel bir şey ama herp aynı anketler çıkıyor karşıma,lütfen diyorum...hadi bakalım...
  • thriller • 28 Ocak 2005 23:19 • #566823
    [::K.İ.L.İ.T::]haklısın
  • Yiaa • 5 Şubat 2005 13:02 • #566859
    Bu nasıl bir ankettir?

[::K.İ.L.İ.T::]Hepimiz Tanrı'nın G noktası mıyız yoksa?
    Yapan: v i r t i o z | Başlama tarihi: 26 Ocak 2005 Çarşamba

bunu sen yazmadın dimi arkadaşım? bu nasıl bir ankettir? ve böyle bir anketi tutan GaraJ Bekçisi ve arkadaşları nasıl yaradılışta insanlardır? İnsanların değerleri ile dalga geçilmesine göz yumuyorlar. Tanrı ile dalga geçmek tepkileri üzerine çekmek hoşuna mı gidiyor? İnanmıyor olabilirsin ya da herhangi bir dine mensup değilsin bu kimseyi ilgilendirmez fakat oraya Hepimiz Tanrı'nın G noktası mıyız yoksa yazman benden önce gayrimüslimler dahil büyük bir çoğunluğu rahatsız etmiştir. Birde gelmiş burda anketlere çeki düzen verelim deme bana! Sana ben aslında daha ağır konuşurdumda neyse.. Sonra bekçi bizim üyeliğimizi donduruyor. İnanmıyosan inanmıyosundur kimse seni inan diye zorlamıyor. Ama benim değerlerimle dalga geçtirtmem. İsteyenler için aşağıda anketin linki vardır.

http://www.garaj.org/anketsonuclar.php?anket=3310
  • cc_baran • 5 Şubat 2005 13:16 • #566860
    Bu nasıl bir ankettir?

[::K.İ.L.İ.T::]ben bu anketi ilk gördüğümde çok şaşırdım. yani bir terbiyesizlik bu kadar rahat bir şekilde yapılır. inancı olmayan biri olarak bile çok fazla rahatsız oldum ve arkadaşlarıma bahsettim bu durumdan. hadi anketin sahibi olan seni geçtim,bunu buraya koyan yönetim gelen anketleri hiç mi kontrol etmiyor?? ya da kontrol etti ve bir problem göremedi,peki buraya gelen onca üyenin rahatsız olacağı düşünülmüyor mu?? ya da sitede dolaşan ziyaretçilerin nasıl bir şaşkınlığa sürüklenecekleri??
  • bensizkenolmaz • 5 Şubat 2005 13:42 • #566861
    Bu nasıl bir ankettir?

[::K.İ.L.İ.T::]Forum Konusu bekçinin görevini yansıtıyor bence
  • Ktulu • 5 Şubat 2005 13:51 • #566862
    Bu nasıl bir ankettir?

[::K.İ.L.İ.T::]Sallamayın bu "çocuğu", zaten milletin ilgisini çekmeye çalışıyo. Amacı böyle olmasa anket cevaplarını

?
    !
    :)
    :(
    :))
    :o

gibi şeyler yapmazdı.

Herkesin kimin ne oduğunu ayırd edecek kadar akıllı burada.

Amacı ilgi çekip karı-kız kafalamak olan bu "şeyi" kınıyorum.
  • reseyyar • 5 Şubat 2005 19:52 • #566863
    BEKÇİ GÖREV BAŞINA...

[::K.İ.L.İ.T::]Cır cır daki tartışmaları burası müzik sitesidir diyerek kınayan bekçinin bunuda görmesini ve buranın bir müzik sitesi oldugunu hatırlamasını taleb ediyorum...
  • Affedilmeyen • 6 Şubat 2005 17:56 • #566871
    BEKÇİ GÖREV BAŞINA...

[::K.İ.L.İ.T::]Virtiöz sen eşşeğin Ğ noktasısın
  • karete • 6 Şubat 2005 18:16 • #566872
    BEKÇİ GÖREV BAŞINA...

[::K.İ.L.İ.T::]muahhahahahahah

bu aNKetin koyulmasıda önemli okunarak konduysa bekçi onaylıyo koyuyo bize bişey demek düşmez
  • sandiago ramon • 6 Şubat 2005 20:43 • #566873
    Bu nasıl bir ankettir?(bu durum hiç hoş değil!)

[::K.İ.L.İ.T::]ya virtiöz müsün; fritöz müsün nesin!bilmiyorum ama! ne halt oılduğuna sen bile karar vermemişsin!ya arkadaşım senin derdin ne!otur bir düşün!sana tavsiyem bir topic açmadan önce ,kendi yazdığını bir oku!bir tarama süzgecinden geçir!alabileceğin olumsuz ve negatif cevapları düşün!burda onlarca kişinin hakaretine maruz kalabileceğini hiç düşünmüyormusun sen!amacın marjinal olmaksa yanlış adresdesin!bende bir aralar değinilmeyen konulara değindim ve gerçekten hoşlanmadığım tepkilerle karşılaştım!sana tavsiyem tabi ki bu bir tavsiye!böyle konuları yazma ya!halkımızın %99 unun müslüman olduğu bir ülkede resmen deccallik yapıyorsun!açıkçası seni kınıyorum!ve başka konularda açacağın topiclerde emimim ki daha güzel topicler açabilirsin!yeter ki milleti çok dalgaya alma!sadece biraz hoş görülü ol!ve herşeyi bu kadar hafife alma!biraz ciddi ol!az da olsa bunu dene!değiştiğini göreceksin!bu çok zor değil! yoksa;bekçi radikal kararlar alabilir!

dip not:sanırım artık garaj forumuda kapanma yoluna girdi.hemde hiç dönüşü olmayan bir yol bu!haydi hayırlısı:)