Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

YARDIMLASAROCK TEAM AYAKLANIYOR..!

• divinemusic • 2 Mart 2005 22:11 • #567143
    [::K.İ.L.İ.T::]Evet arkadaşlar başlıyoruz..! Bu kadar zaman boyunca uğraştığımız, emek harcadığımız klübümüzün artık Türkiye'ye kendisini göstermesi gerektiğinin farkındayım. Rüya konser dedim hep bu zamana kadar. Şimdi o rüya konser için harekete geçiyoruz. Haziran ayında olacak bu konseri belki de hayatınız boyunca unutamayacaksınız. Dünyaca ünlü bir grubu getirmek için çalışmalarımız sürüyor. En kısa zamanda bu mutlu haberi buraya yazmak istiyorum. Lütfen bu topic Haziran ayına kadar burada dursun. Gün gün neler yaptığımızı görelim.

Hazır mıyız?! Hadi başlıyoruz o zaman..!

Kolonimizin buluşmasını 6 mart Pazar günü Taksim GS Üni önünde saat 14:00 de toplanıp oradan Ortaköy deki evimizde gerçekleştireceğiz. Konser için konuşacağız, fikirlerimizi paylaşacağız. Biraraya geleceğiz. Ev 120 m2 yer sorunumuz yok arkadaşlar, 150 kişi rahat alıyor :D çekinmeden gelin lütfen. Bu arada kupa bardaklarınızı getirmeyi unutmayın. Öğrenci evi o kadar kupamız yok maalesef :D Herkesi bekliyoruz. Koloniye üye olmayan gelemez :p

Evinizde kullanmadığınız düzgün eşyaları, kıyafetlerinizi, okunacak gibi durumda olan kitaplarınızı 6 Mart Pazar günü buluşmaya getirebilirsiniz arkadaşlar. En iyi şekilde ihtiyacı olanlara kullandırmak için havuz yaratacağız. Bilgilerinize,

http://www.garaj.org/koloni7.htm Destek verin koloniden lütfen

www.yardimlasarock.org Sitemize lütfen üye olunuz.
  • garabagera • 3 Mart 2005 20:29 • #567147
    [::K.İ.L.İ.T::]Helal beee. Bu topik kalsın o zaman
  • Infusion • 3 Mart 2005 21:20 • #567148
    [::K.İ.L.İ.T::]yanınızdayım
  • divinemusic • 3 Mart 2005 21:20 • #567149
    [::K.İ.L.İ.T::]2 günden beri topic burada duruyor ve sadece 1 kişi cevap yazıyor? Biryerlerde yanlış mı yapıyoruz acaba arkadaşlar? Boşa mı kürek çekiyoruz? Acaba geyik yapsak, ona buna sataşsak cevap yazan kişi sayısı artar mı? Sınırlarımızı zorluyoruz, hayatımızdan çalıyoruz, emeğimizi ortaya koyuyoruz ve karşılığını göremiyoruz..!

Tsunami için 70 Milyon Türkün toplayamadığı parayı Micheal Schumacher tek başına bağışladı. Evet bi yerlerde yanlış yapıyoruz. Duyarlı olmayan toplumu uyandırmaya çalışıyoruz. Buraya birkaç destek mesajı yazsanız cebinizden paranız gitmez herhalde değil mi arkadaşlar? Ya da saçma sapan topiclerde geyik yapacağınıza buraya biraz ilgi gösterseniz bi tarafınız mı eksilir? Geyik buluşma topiclerinde mesaj sayısı 100 ü aşkın olurken burada neden 1/100 ü var? Ciddi bir iş yapıyoruz diye mi yoksa duyarsız olduğumuzdan dolayı mı?

İlgisizlikten dolayı ev toplantısı iptaldir arkadaşlar, bilgilerinize.

Yine iş başa düştü ve yine 3 kişiyle 300 kişinin işini yapmaya çalışacağız. Biz alışığız arkadaşlar, sizlere zahmet olmasın konsere gelirsiniz artık. 100 milyon olsa da biletler yine geleceksiniz bundan hiç şüpheniz olmasın. O yüzden buraya gelin destek olun diye yazmayacağım. Tekrar tekrar ilginize alakanıza teşekkür ederim, hak ettiklerimizi bizlere verdiğiniz için..!

Bundan sonra rica ediyorum destek verici cevaplar yazmayın topice. Reklam olsun diye yazmadım bunları, sadece bazı şeylerin farkında olmanız için rahatsızlığımı dile getirdim. Rica ediyorum bundan sonra destek verici mesajlar yazmayın.
  • dilek • 3 Mart 2005 23:26 • #567150
    [::K.İ.L.İ.T::]E Hakan cım destek verici mesajlar yazmayacaksak bu topic düşer..
    ve iyi niyetli de düşünmek gerek.. duyarlı insanlar mutlaka vardır da okuma fırsatı bulamamışlardır :)

Zaten bir kere söylemek yeter onlar gereğini her şekilde yaparlar,
    hakkını verirler..

Bir şekilde dediğin gibi toplanılsın.. evde flan olmasa da Duyarlı müziksever arkadaşlarımız, hatta duyarlı geyiksever arkadaşlarımız gelsinler, yanlarında ihtiyacı olanlara verebilecekleri ne varsa -küçücük birşey de olsa -getirsinler..

böyle sinirlenmeyelim.. yine de devam edelim eylemlere hadi bakayım kankimm :)))

-üzgünüm seni dinlemedim mesaj yazdım :p -
  • souls_for_rent • 5 Mart 2005 10:49 • #567179
    [::K.İ.L.İ.T::]ığdırdayım, sizinleyim...
  • Kanpp • 6 Mart 2005 13:38 • #567194
    [::K.İ.L.İ.T::]Hakan herzaman yanındayız typhon ile...
  • pengelens • 6 Mart 2005 13:57 • #567196
    [::K.İ.L.İ.T::]bende tek başıma arkandayım hakan... :)
  • tershesap • 23 Mart 2005 15:17 • #567523
    [::K.İ.L.İ.T::]olay bizim evde olacak foruma daha yeni yazıyorum ama olsun.arkadaş büyük hedefler için daha kalabalık ve bu işe sadık insanlar lazım.organizasyonun resmi işlerini temsil ediyorum.sen kimsin diye sorarsanız.bölümlerimiz basın,organizasyon ve sponsorluktur.birde protokol kısmı vardır.genel organizasyon çerçevesinde.ama takım elbiseli kişiler gelmeyeceği için bu bölüm oluşturulmayacaktır.sponsor temsilcileri ve basın mensuplarını da basın bölümüne devredilecektir.organizasyon ekibi yer,gruplar ve o konser zamanı alanda görevli olacaklar.basın bölümü tanıtım,basımdan sorumlu olacak.sponsorluk benim bölümümdür.tipi düzgün insanlar gelsin lütfen.ve takım elbisesi.kundurası.daha geniş açıklama isteyenlere garmesten şema atabilirim.bu işin içinde olacaklar manevi bir amacın yanında bu işin çoğunu öğrenebilecek.tabi ki göründüğü gibi kolay değil.eve gidip uyumak isteyebilirsiniz.gerçekten isteyenler ve dayanabilenler gelsin.bundan başka işle ilgili garmesten bana ulaşabilirsiniz.divinemusice söylüyorum daha ileriki bir zamanda tekrar buluşma tarihi için.
    lam hakan iyi demişsin kupa işini millet tabaktan içecekti çayını.
  • Affedilmeyen • 23 Mart 2005 20:07 • #567524
    [::K.İ.L.İ.T::]her türlü
    her şekil ok.