Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Belli süreden sonra nikler düşsün lütfen

• Shanex • 19 Mart 2005 18:41 • #567482
    eğer o kişi o nickle artık girmiyosa bi anlamı kalmamışki mesajların eğer haberler felen ne olcak dersen nickler misafir oalrak değiştirilir bilgi gene bilgidir bu arada haberin varmı bilmiyorum büyük harfle yazmak nette bağırma anlamına gelir aklına bişi gelmiş bağırarak kahraman olmaya çalışma derim
  • thriller • 19 Mart 2005 18:52 • #567483
    eğer o kişi o nickle artık girmiyosa bi anlamı kalmamışki mesajların eğer haberler felen ne olcak dersen nickler misafir oalrak değiştirilir bilgi gene bilgidir bu arada haberin varmı bilmiyorum büyük harfle yazmak nette bağırma anlamına gelir aklına bişi gelmiş bağırarak kahraman olmaya çalışma derim

Shanex buraya kavga etmeye geldiysen yeri değil...bu bir...İkincisi ben bu forumu senin açtığının bile farkında değilim..Büyük yazarak da o kısmı vurgulamaya çalıştım...Yani olmaz oyle şey falan vurgusunda bişey değildi...Hani tartışılacak bir konu olsa ok de bir soru sormuşsun, iyi de bir fikir, bende cevap yazdım sadece bu kadar...

Forumlardaki mesajlar silinirse ona verilen cevaplarda havada kalmış olur...Ama evet misafir nicki ile olabilir...Ama bu teknik anlamda sanırım imkansız gibi bişey...Yani çok zordur diye biliyorum.Bekçiye sorarsan daha iyi cevaplar ben pek anlamam bu konudan...Ayrıca bu sitenin çok eski çok bilinen üyeleri bile 5 ay falan kayboluyo ortalıktan.Hatta hala kayıp olanlar da var :)) Fakat daha sonra çat kapı geliyor...Bu silinme olayı onlar içinde kötü olabilir.
  • Shanex • 19 Mart 2005 19:04 • #567484
    ben kavga için gelmedim büyük harfle yazman hoş değil bişiyi dikte etmek için geliyor haberin ola

ikincisi misafir yapmak sorun değil garaj bekçisi kodu yaz desin silinen kişileri 5 dakkada misafir yapacak kodu yazayım emin ol bekçi içinde çok kolay bişi neyse ben 5 aydan bahsetmiyorum 1 yıldan bahsediyorum baya uzun bi süre
  • karete • 19 Mart 2005 21:32 • #567485
    bekçi zaten çok işim var diyo onlarla uğraşamaz kaç bin kişi üye sürekli aktif olanlar ise 300 ya da 200 arası dönüp dolaşıyo bi forumda bekçi kaç kişinin üye oldugunu yazdı okadar kişiyle uğraşılıcağını sanmam sonra adam gelipte nickimi başkası aldı filan falan karmaşa çıkacağından eminim
  • Shanex • 19 Mart 2005 22:08 • #567486
    gayet mantıklı bi cevap arkadaşlar da forumda insanlardan üstün bi şekilde takılıp ben herşeyi bilirim havasından kaçınsalar boyle mantıklı cevaplar verseler ne güzel olur sağol kerata
  • karete • 19 Mart 2005 23:07 • #567487
    kerata değil kareteeeeeeeeeeeeeeeee( normalde karate )
  • Shanex • 19 Mart 2005 23:12 • #567488
    evet karete miş pardon :)
  • Patrin • 19 Mart 2005 23:42 • #567489
    size iyi eylenceler . kafayımı sıyırdın nick ini niye değiştiriyosun koymuşsun bi defa nick adını değiştire biliyomusun hayır ... kendi nick inimize sahip çıkalım , çıkmayanları uyaralım ...
  • GaRaJ Bekçisi • 19 Mart 2005 23:50 • #567490
    GRJ'da nick tekildir. Silinmeyecektir. Böylece başkaları tarafından aynı nick kullanılamayacaktır...
  • ipekarr • 19 Mart 2005 23:55 • #567491
    istiyorum ya.sen nasıl istemiyorsan,ben de istiyorum.bunun niyesi mi olur???