Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Çorlu (istanbula 120 km) ve Rock!!!!!

• sedini • 10 Mart 2005 12:56 • #567241
    ya bu çorluyu bi türlü hareketlendiremiyoruz...
    Çorlulu Rock Severler KOLONİSİ kurduk yine de tık yok
    bu yerde kimse rock sevmez mi ya hep modifiyeli araçlar var hep disco müzikleri var güncel rock müziğini dinlemiyormu bu çorlu genci yoksa bizimlemi irtibata geçmek istemiyorlar anlamadım gitti....
  • zlatan1937 • 31 Mart 2005 00:02 • #567568
    sen galiba başka şehirden gelmiştin
    aslında çorlunun çok canlı tayfası vardır ama bu tayfayı ancak konserlerde falan görebilirsin. onun için eğer onlara ulaşmak istiyorsan onların ortamlarına girmelisin pek çok kişi tanımalısın.
    tabi bir de benim jenerasyonum üniversite sınavı zamanına denk geldiği için ya çalışmaları öss yönünde ya da benim gibi artık çorluya ancak hafta sonları gelebiliyor. e durum böyle olunca hareketlilik olmuyor. bir de tabi sponsor sorunu var. kesin geri dönüşüm garanti edemezseniz "o kadar uğraşacağız yaptıklarımız boşa gidecek" deyip sizi geri yollayabiliyorlar. yani paran olmadı mı şansında olmuyor. biz o konudan biraz şanslıyız çünkü geçen yaz çorlu belediyesinin düzenlediği festivalde çıktık ne sponsor aradık ne de sorumluluk aldık.
    ama eğer birşeyler yapmak istersen biz yardımcı olabiliriz doğma büyüme bir çorlulu olarak :)
  • kessc • 2 Nisan 2005 21:57 • #567591
    bende çorludanım :)