Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bekçi bak bakem :)

• Ktulu • 16 Mart 2005 14:04 • #567386
    Yeni kuralları okudum. Bizim için caydırıcı olan hiçbişey yok orda da... Zaten daha nceden belirttiğin gibi forumda 1000 mesajın üzerinde aktivite gösteren 8 kişinin 2.siyim ben sanırım. kareteden sonra. 2200 küsüre 2100.

İnsanları kaybetmek kolaydır bekçi. Kazanmak çok zordur. Bunu sana sabahın köründe attığım mesajda da hangi ruh halinde olduğumu bildiğin, anladığın çin yazıyorum. Özellikle 2 gün önceki manevî desteğin için çok teşekkür ederim. Benim için çok önemli bişeydi ve beni gerçekten rahatlattın. Gerçekten "doğru" bi isnansın ama bazı yöntemlerin yanlış bize göre.

Şimdi yeni kurallara uymak için daha fazla yazmak istemiyorum. Müzikle alakalı olmayan bir konuda bu topicte daha fazla yazıp, "forumu amacı dışında kullanıp, bu durum üzerine ısrar edenlerin üyeliği dondurulur" kuralını düşünerek daha fazla bişey yazmak istemiyorum. Sanırım bu kadarı yeterli.
  • Yiaa • 16 Mart 2005 14:27 • #567388
    ahahaha bekçi nerde şifremizi deşifre etmiş göremedim. ama yakıştıramadım. metroda karşılaşıyoruz zaten biz ara ara. bilibilibop Affedilmeyen.
  • Yiaa • 16 Mart 2005 14:30 • #567389
    ve son olarak.

GaRaJ gizlilik güvencesi

GaRaJ Bekçisi ve tüm GRJ yayın ekibi, siteye bırakılmış hiç bir kişisel bilginin, sahibinin onayı olmadan 3. kişilerle paylaşılmayacağını garanti eder.

Eğer bişiler olduysa bu kural Bekçi tarafından ihlal edilmiştir.
  • sohbetseverdos • 18 Mart 2005 20:16 • #567460
    bekçim buranın altına yazılan mesajların hepsini silmeni köşeye sıkıştığına yorabilirmiyiz acaba???...