Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

izmitli garajcılara

• CloSeD_ • 11 Nisan 2005 23:43 • #567829
    izmitli garajcılara len bu benim fikrimdi:)))))))))))))

evet. arkadaslar talep var ben zoom da düsünüyorum partiyi saat 2 de baslariz 6 7 aras1 biter ist ve de diger illerden gelen arkadaslari tren le yurtlarina sasalim ulastiracaz:))) ama izmir hakkinda konusma yapam1yacam :)))))))))))))))))))) ben size nisanin son haftas1na dogru haber ucururum izmitli arkadas gökkan ismin her halde bu bi ara senle bulusalim da su konuyu cözek:=) ktulu sana kirmizi hali serecem:))))))))))))))))))))))) yollarina pas pas yapacam:D
    her neyse benim yarin sinav 200 sayfadan 10 sayfayi bitirdim saat 12 oldu allah yardimcim olsun ben partiyi ayarlarim ama bana biralar sizlerden:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) bi tane kendime alirim:d
    hade alayiniza
    saygilar büyüklerim ellerinden küçüklerimin gözlerinden yastlarimin da yanaklarindan öberim :)) he bi konu daha var kiz lar bu konuya ilgi göstersin bu kadar adam bi partite olmaz:))))
  • Ktulu • 12 Nisan 2005 00:55 • #567834

Abi bırak sen de nurilik yapma başımıza :))

Mekan olarak genel uygun bi yer olsun. Metal çalmasa da olur ama en azından rock türevleri çalan bi yer olursa fena olmaz. Tabii kazık da olmaması lazım malum yolumuz da var (Taksime gitmem İzmit'e gitmemden 2 kat pahalıya geliyo ya neyse) :))))

Aslında açık hava da olabilir... Bizden bi 20 kişi sayarım en az. Siz de o civarda toplayın. Ben İzmitten rahat 10 kişi sayarım, Ankara'dan da bazı arkadaşlarımız gelirlerse baya iyi olur ;)

Mayısın ilk haftası dedik ona göre yamuk yapmayın :)

Mekanı İzmitliler seçsin. Tabi kuzey çıkışa, terminale ya da tren istasyonuna yakın ya da ulaşımı kolay bi yer olursa yolda da çok zaman harcamazsak iyi olur.

Bi de bişey daha: Mekana kola sokabiliyo muyuz? :P (Bu soruyu ciddiye almayın) :))))))
  • elff • 12 Nisan 2005 16:41 • #567869

ya harbiden bu toplanmaya niye k1zlar ilgi göstermiyo?....
    ya okdar erkegin aras1nda bi ben olmak istemem:)..
    izmitten daha çok kat1l1m lütfen!....
  • SONofJACKASS • 12 Nisan 2005 23:11 • #567894

abi adım gökhan :)))))) buluşalım bi ara bana uyar..ben genelde kosemde takılıyorum biliyon mu?ama hava sıcak şimdi acısudayım.bu arada parti için metal yapan biryer hmmmmmmm......valla öyle 'biz metalciyiz hepimiz ölcez'diyen yer pek yok gibi :P :) varsa söyle...evet mayıs ilk haftaları olur...izmit kolay şehir ulaşımınızda sorun olmaz..
  • Ktulu • 13 Nisan 2005 02:01 • #567904

AYŞA da gelir heralde madem İzmit'lisizin İzmitli kızları sizin tanımanız lazım :)) Hiç aranızda buluşmuyomusunuz? Ya da MSN'de falan da mı haberleşmiyosunuz?

Neyse iş başa düştü anlaşılan :)))

santiago ramon gibi izmitten kız arıycaz desenize :)))))

Şans dileyin abi dayak yemeden geliyim...

"K- Ktulu ile İ.K. - İzmitli Kız arasında geçmesi muhtemel, hayali MSN konuşması:"
    K: tık tık tık!

İ.K.: kimooooooo?

K: ııııı... ben, şey... garajdan kutulu!

İ.K.: Moahahhaha amma komik isim ya!

K: Ya bi buluşma düzenliycez İzmitte de.. Sen de gelirmisin diye sorcaktım

İ.K.: e ama ben kimseyi tanımıyorum ki??

K: (Yuh ya neden çaardıımızı sandı ki acaba?)

İ.K.: Orda mısın?

K: hee evet burdayım da.. Zaten tanışma toplantısı gibi bişey olcak işte biz de İzmit'li arkadaşlarla ilk defa görüşçez. Çok insan olsun daha zevkli geçsin istedik. Arkadaşlarına da söyliyebilirsin. Tanıdık, İzmitlilerden eş-dost listenizde olanlar falan varsa buyursunlar gelsinler. Hatta garaj dışından da gelsinler onları da garajcı yapalım :)

İ.K.: e bi yarım saat uğrarız madem. Sen tel. ver şimdi bana

K: Ya benim telefon 3 aydır kontör yüklemediğim için kapandı :( Ben sana bizim arkadaşlardan birinin tel'ini veriyim..... (Çulsuzluğun gözü kör olsun, gitar alcaz diye donsuz kaldık :P)

....................

Şeklinde uzar gider :)))
  • SONofJACKASS • 13 Nisan 2005 21:42 • #567928

usta harbiden yaaa böyle :))) yav buluruz artık tanıdıklarımı çağırırım ama haftasonu olmalı bu olay ok?
  • karete • 13 Nisan 2005 22:17 • #567929

sen ona benim geleceğimi söyle bak nasıl koşuşturuyo üstlerini giyinmeden gelirler aceleden valla :D
  • cc_baran • 13 Nisan 2005 22:21 • #567930

AYŞA benim nikahsız karım, benden izinsiz ve bensiz hiçbir buluşmaya gidemez, yakarım İzmiti kömür olursunuz valla.
  • CloSeD_ • 15 Nisan 2005 11:05 • #567963

arkadaslar kusura bakmayin benim nick bi donuyo bi açiliyo ok gökhan ben bi pankartla acisuya gelirim açarim senin adinla nick yazar sende gelirsin:))) bak [email protected] dan bana ulas senin sifati görem acisuyu fazla takilmam ama senle tanismaya gelecez artik ama dersen belsa da fl da bulusalim ona göre ayarlariz arkdaslar ben muhasebe calisacam... hade bana kolay gele
  • RoBBeR • 15 Nisan 2005 20:33 • #567973

bende gelirim ya izmitte bulusma olayı cok iyi fikir..