Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

ilk yapılan garaj zirvesi

• baranthalas • 13 Nisan 2005 17:13 • #567924
    yaz sıcağınd buluşmuştuk çok lazımmış gibi..ben kilisenin çatısına çıkmayı falan denemiştim bi hafta üzerinde geyik falan yapmışık ÇET ODASINDA..gece yarısı stüdyo aramıştık ben size efsanevi bass sololarımı atmıştım :P ne güzel gündü lan..kimler gelmişti bi isim versenize hepsine küfür edicem yaz sıcağında beni taksimlerde koşturdukları için :)
  • gitarTELi • 13 Nisan 2005 18:45 • #567926
    ahha
    Allah'tan ben gelememiştim
    22 temmuz cıvarındaydı sonradan resimlerınıze kavuşmuştum :))

buluşmaTELi
    by gitarTELi
  • MeDuSa_62 • 13 Nisan 2005 21:23 • #567927
    yaff....bi özendiriyosunuz ki insasanı ya:((...
    zırt pırt garaj buluşması..:((..gelemiyoruz işte...b, gelebilsek ne gusel olur ama ya!!...

laneth!!....beklicem bi iki sene daa:((

yok yok bi buçuk sene falan
  • karete • 13 Nisan 2005 22:41 • #567933
    sizde buluşsanıza hatayda gerçi hatay kolonisi var mesela uyeler buluşsun.. gerçi o kolonide kı.ı kalkık adamlar var ama neyse
  • Affedilmeyen • 13 Nisan 2005 22:43 • #567934
    bende bu hafta sonu ankara da yapıcam garaj buluşması
    gelmek isteyen varsa yapalım bi zirve ankara da
  • MeDuSa_62 • 14 Nisan 2005 18:35 • #567946
    sorma karete ya...sçma apan bi koloni o....ben de üyeyim ama sadece kolonin komiseri arkadaşım olduğu için..bi kaç kez çıktım ama geri geldim yoksa arkadaş trip yapıyor...
    zaten burada doğru düzgün dilan ve bi iki kişi var...diğerlerinin hepsi fasa fiso... bi de hataylı hunturk var fakan o şu an istanbulda...yazın üç kişilik bi buluşma yapıcaz inşalla:)
  • karete • 14 Nisan 2005 19:03 • #567947
    ..sildim
  • Kanpp • 14 Nisan 2005 19:59 • #567948
    bu topic i açan baran kardesime aşırı şükranlarımı sunarum...

ve buluşmaya katılan biri olarak katılanlar arasından ilk ben yazmak istedim...

efendim yanılmıyorsam 22 temmuz idi...

Gs lisesi önünde toplanıp ismini suanda hatırlamadığım bir bara gitmiştik..

millet sanki 10 yıllık arkadas gibi idi..

hiç soğukluk yoktu arada (o sarı t-shirt lü çocuk hariç)

bardan çıktıktan kısa bir süre sonra çok fena çisim geldi nerede ise altıma yapacaktım...
    ama çantamda bulunan 1lt fanta şişesine işedim ve su niyetine gökhan ın eline tutuşturdum sonra makinaya karsı pozumuzu verdik...

sunu göz ardı etmemek lazım baran nın o süper lafları geceye dagasını vurdu..

artık stüdyo macerasınıda başka biri anlatsın....
  • guardofheaven • 14 Nisan 2005 22:34 • #567949
    abi ciddi ya ben de ankdayım da gelen olur mu acep ya buluşma ayarlasak?
  • baranthalas • 15 Nisan 2005 00:17 • #567952
    ben anlatırım canım benim :) kanpp kod adıyla bilinen ve gerçek hayatta usame bin ladin olduğu düşünülen bu güzide arkadaşımız bizi 'lan olm süper bi stüdyo biliyorum hemen şurda' diyerek meydandan karaköye kadar yürütmüştür..daha sonra geldiğimiz yerin stüdyo olmadığını ve kerhane olduğunu anlayan kanpp biraderim 'tüh ayak alışkanlığı ehi ehi' diyerek gazabımızdan zor kurtulmuştur..en nihayetinde gecenin 12 sinde stüdyo joker e 3161361361 kişi girdik..ben efsanevi bass sololarımdan birini atınca tüm bu ebleklerin dibi düştü maymun gibi baktılar..daha sonra davula geçtim twin pedaldan aksak ritmlere kadar tüm kabiliyetimi sergiledim..bunlar gene maymun gibi kaldılar falan..neyse gerisini başkası anlatsın yoruldum