Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Izmirli Garajcılar Nerde?!

• düşyılmaz • 26 Nisan 2005 22:53 • #568320
    ragıp amcam dediğin gibi çok sallar.
    o derbeder camekandan görünen ilk baterinin kendisine amerikanın armağanı oldugunu söylemişti bi defasında
    çok da dini bütün bir adamdır ha :)
    ..

edip akbayramın arkasında fotografları var, silinmiş bitmiş fotograflar, hala asılı durular orda..

hakkını yememmek gerel, şahane bir jazz bateristidir kendisi.
    ..

çok dedikodu yaptık :))

demek istanbulun artıkları izmire dadandılar..
    izmir ankaradan da sonra gelir, kalabalık baabında, çirkinlik babaında.

pisletmeseler bari..
  • stranger_sws • 27 Nisan 2005 01:04 • #568330
    izmir güzeldir... yalnız o school of drums daki adam sanki biraz dengesiz gibi..... tanımıyorum kendisini..özünde iyi bir insandır belki...ama bazen güler yüzle karşılıyor bazen de azalıyo sanki...geçenlerde arkadaş birşey sormuş...galiba gitar askısı...aldığı cevap : YOK!! olmuş...halbuki ben jak alamaya gittiğim zaman gayet güzel karşılamıştı...o zaman belki ters bi anına gelmişse de bilemem...bizim arkadaşın cenabetliği galiba :)
  • need_a_cure • 27 Nisan 2005 18:42 • #568335
    yok dengesiz o adam bası satmak için verdiğimde bana davul çaldırdı :o)))
  • ecel • 29 Nisan 2005 12:40 • #568509
    izmirli garajcıların çoğu bu adamı tanıyo sanırım topiği yazan arkadaş tatmin olmuştur.... bu arada ragıp ın bi arabası vardı eski bi model toros mu ney arka camın da durma yazıyodu. :) adam arabasın yannda bile durdurmuyo kimseyi
  • RUH ÇÖPLÜĞÜ • 29 Nisan 2005 12:44 • #568511
    ya burda kız ıkına ıkına izmirden arkadaş arıyo müzik yapabilmek için müzikten anlayanları yaptığınıza bakın ayıp oluyo yardımcı olcaksanız yazın bişiler olmıcaksanız ırakın boş kalsın forum
  • düşyılmaz • 29 Nisan 2005 13:15 • #568514
    bizim yadıklarımız 1. dereceden gerksiz se şayet,
    sen,n bu yorumun 2.derceden gerksizlikle haykırıyor ..
    hem duygu müzisyen arıyor gibi durmuyor yazdıklarıyla..

ragıba ceanbet menabet gitmeyin, dinibütündür,
    aman deyim :)
    ragıp üst katta yaşar, alt katta davul çalar,
    arabasını da daha yerinden oynattıgını görmedim,
    millet parketmesin diye orda tutuyor :))

.
    e ragıbı tanıyorsunuz , sinan ı tanıyan yok mu?
  • TubeMaster • 30 Nisan 2005 23:10 • #568585
    Hep beraber toplanıp konsere monsere gidebiliriz,mesela şenlikler başlayınca beraber takılınabilir,amatör grupları izlemek güzel olur.
  • coke-man • 2 Mayıs 2005 13:49 • #568674
    izmirli arkadaşları küçükpark kolonisine bekliyorum.müzikal ve geyik anlamında yeterince tatmin edici olduğuna inanıyorum ve sanırım izmirin ilk garaj buluşmasını da bu koloninin mensupları düzenleyecek .öyle bir his var içimde
  • mkcervy • 3 Mayıs 2005 01:47 • #568708
    tatmin ediyomu gerçekten...geliyorum o zman ben de :))
  • oqz • 4 Mayıs 2005 09:46 • #568755
    oh be en sonunda yazabiliyorum..gir oku yazmadan çık! sıkıldım :))

ben izmirli garajcı olarak (saçma geldi ya neyse) burdayım; en azından burda olmaya çalışıyorum..