Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bekçim cırcır noktaları versene

• Affedilmeyen • 1 Mayıs 2005 20:13 • #568626
    Bekçim şu zincir forumunda olduğu gibi yeni bir cır cır açsan ve burası müzik birimi daaalın lan diyen üyeler görmese ? aynı zincir gibi mesela.
    cırcır takılacak üyelerin yanında iki üçtane nokta neyin olsa ve bu noktalar da üyelerin seçimi ile iki kişiye verilse ve o iki kişi diğerlerinden sorumlu olsa. yani aynı zincir gibi.
    konuşmayı bilmeyen ve cırcırı sevmeyen ne görsün ne de girsin okusun böylece rahatsızlıkta duyulmaz. ne çöp ortada kalır ne de başka forumlara ilgisiz konular taşınır.
    eğer senin zinciri yapmakdan maksatın alakasız konuşanlardan uzak bir forumda müzik adına iyi bi şeyler yapmak yazmak ve paylaşmaksa bu aynı şekilde cırcır içinde kullanılabilir.
    sadece cırcır üyelerinin forum başlığını görebileceği ve girebileceği bir kez yanlış yapıpda çizgiyi aşanın bir daha giremeyeceği ya da bir süre giremiyeceği seviyeli bir makara forumu. istersen adını sen koy fark etmez.
    bak nasıl rahatlıyacaksın senin kontrol etmene ve millete laf anlatmana gerek kalmayacak bir uygulama.
    çok istersen hakanında dediği gibi bir rahatsız oldum butonu koyarsın biz butona basınca senin cep telefonun çalar :)
    de hadi bitirelim şu işi ne dersin ?
  • perfect_storm • 1 Mayıs 2005 20:23 • #568629
    en acilinden ....

:)))
  • Single_FACTOR • 2 Mayıs 2005 01:28 • #568664
    O noktalardan mümkünse ben istemiyorum, hatta kazayla falan alırsam da; mutlaka küfür eder uzaklaştırma alır, onu vereni de yakarım.
    bilmiş oluna...
    bu da bizim gibi düşünenler için bir ayrıcalık; müzik için....

Bak,Takıldım sana gene :)özlemişim yahu...
  • Ktulu • 2 Mayıs 2005 03:53 • #568668
    Sana veren de olmaz zaten :)
  • GaRaJ Bekçisi • 2 Mayıs 2005 10:13 • #568669
    Önce şu zinciri bir anlatalım insanlara da sonra başka sistemlere uygularız...
  • Single_FACTOR • 2 Mayıs 2005 13:21 • #568673
    Ktulu
    2 Mayıs 2005 Pazartesi / 03:53
    Sana veren de olmaz zaten :)
    sana da veren olamış ;)hemen koş iki tane kap gel bari.
    ayrıca içimi rahatlattın sağol.
    be benim de ya biri nokta verirse diye geceleri gözüme uyku girmiyordu.
  • Affedilmeyen • 2 Mayıs 2005 18:57 • #568679
    ben anladım sen bana önce aç sonra başka insanlardan anlayanlar gelirler
  • likablegirl • 11 Mayıs 2005 10:59 • #569146
    bence de ufuk abi güzel fikir valla öyl bi sistem olursa beni de alın unutmayın tamam mı?
  • pUnKeR • 11 Mayıs 2005 11:03 • #569147
    evet bekçim ısrarla istiyoruz bunu senden...
  • nazmiyyeaah • 12 Mayıs 2005 14:43 • #569183
    ben istemiyorum yaa banane. ben istediğim geyik muahabetini msn de yapıyorum zaten. isteyen öyle yapsın banane banane:

GARAJ:: MÜZİK BİRİMİ :)))
    cırcır birimi diilki
    banane banane :)))