Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

bekçi seni anlamıyorum!!neden siliyosun forum konularımı???

• mkcervy • 3 Mayıs 2005 16:22 • #568716
    [::K.İ.L.İ.T::]yaaa yeter yaa bu kaçıncı..wvalla bıktım.ben bişi kötü bişi yazmıyorum...konu ile alakalı şeyler yazıyorum gene siliyosun...bu gidişle sen benim üyeliii donduracan!!
  • GaRaJ Bekçisi • 3 Mayıs 2005 16:28 • #568719
    [::K.İ.L.İ.T::]Dejenere Türkçe ve küfür senin başlıklarının silinmesinin en önemli iki nedeni...

mesela yukarıda da wvalla gibi bir şey yazmışsın. yöneticiler rastladıkları oranda Dejenere Türkçeyi ortadan kaldırıyorlar
  • OPD • 3 Mayıs 2005 17:04 • #568720
    [::K.İ.L.İ.T::]ben almanyada yasayan biri olarak tamam turkceyi cok iyi kulanamiyor ole bilirim oder arada almanca kelimeler kullanmis olabilirim yani bu demek oluyorki benim yasma ozgurlum nerede osaman ne yani herkesin yasmada ozgurlu yokmu ?
  • düşyılmaz • 3 Mayıs 2005 17:42 • #568723
    [::K.İ.L.İ.T::]z lerin s olmadıgını biliyor olmalısın.
    ne öSgürlüğü arkadaşım!?

nedir bu ya,sıkışan özgürlük savunucusu oluyor.
  • Nem • 3 Mayıs 2005 17:46 • #568724
    [::K.İ.L.İ.T::]Yazma özgürlüğü var, belirli kurallar çerçevesinde ki bu kurallar her mesaj yazılışında üst tarafta belirtiliyor. Bu bağlamda silme özgürlüğü de var aynı kurallar kapsamında ;)
  • mkcervy • 3 Mayıs 2005 18:48 • #568726
    [::K.İ.L.İ.T::]"vallahi" yazıcam bundan sonra ok...
    bunun dışında küfür yazmadım hiç yaaa... ne küfürü en fazla b*k yazmışımdır...
  • mkcervy • 3 Mayıs 2005 18:55 • #568727
    [::K.İ.L.İ.T::]ayrıca konu ile ilgisiz forumları dalgaya almak suçmu...millet binbir türlü şey yazıyo müzik bölümüne.
    ben bunlarıın olmamasını istiyorum.en son bunlarla ilgili ta**aa aldıım forumu silmişsin yaaa...
    onlarınkini silmiyosun,benimkini siliyosun..
    adam orda "mailim hacklandi diyo" silmiyosun yaniii..hacklenmenin neresi müzikle ilgili..daha böyle bi sürü örnek var...(bundan önceki mailinde bana müzikle ilgili olmayan silinir demiştin!!)(her ne kadar benimkiler daha çok müzikle ilgili olmasına rağmen silindi!!)--- devrik cümleler çok oldu kusura bakma artık...
    alındım çok alındım gerçekten...
  • Nem • 3 Mayıs 2005 19:23 • #568730
    [::K.İ.L.İ.T::]Alınma, o bahsettiklerinin hepsi görüldükçe siliniyor. Şu anda bakarsan "mailim hacklendi" filan kalmamıştır herhalde orada. En fazla bir iki günlük gecikmeyle hepsi silinir o tür mesajların.. Ben de aynen senin istediğin gibi o tür mesajların olmamasını istiyorum ama oluyor işte bazen..
  • klavier • 3 Mayıs 2005 19:43 • #568737
    [::K.İ.L.İ.T::]bekçi benim konumuda kaldırdın!!!
  • mkcervy • 4 Mayıs 2005 01:27 • #568751
    [::K.İ.L.İ.T::]niye benimkiler ilk önce görülüyo peki??bunu sorabilirmiyim??harbi öyle yani hep benimkiler önce görünüyo gözünüze...