Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

koloniler bulusmasina ne dersiniz....(komserlere)

• CloSeD_ • 6 Mayıs 2005 01:03 • #568822
    arkadaslar koloni sohbetlerini hareke te gecirelim mi e kolayda garaj kanalli alin mistir eger koliniler arasi bi bulusma yapalim diosaniz closed(ben oluyorum:D ) bana ulas1n ya da kolonilerinize

sunucu adresine:irc.e-kolay.net
    port bölümüne:6667
    oda ya da #garaj

yazarsaniz kolini sohbet bölümü aktif olur sonrada bütün kolonilerle zaman belirlenir koloni bulusmasi gibi bi olay yapilir ilgilenen olursa ben buralardayim...
  • cc_baran • 6 Mayıs 2005 01:19 • #568823
    Ne bu buluşma merakı anlamadım gitti, bi doyamadınız.
  • perfect_storm • 6 Mayıs 2005 01:32 • #568824
    Aşk bu aşk....
  • cc_baran • 6 Mayıs 2005 01:58 • #568825
    İnsan bi buluşma için aylarca yırtar mı kendisini ya, yeter olmuyo işte alla alla. Olacağı zaman da olur işte, bi buluşmadır gidiyo valla buluşmayın oturun evinizde bigün.
    Her gün eğlence, her gün aktivite atraksiyon, oturun ya buluşmayın nereye buluşuyosun.
    Sabahın köründe çıkın öğlene kadar kafa sallayın öğleden sonra da halay çekin gece vakti de ters takla atın evinize gidin daha da görünmeyin ortalıklarda.

Nesi varmışsa bu buluşmanın, buluşup 500 kişi ne yapacaksınız, amaç nedir. İçip, dağıtıp sonra bi ton lavukluk mu ??

tepem attı gece vakti ben yatıyorum.
    buluşmayın.
  • gitarTELi • 6 Mayıs 2005 09:37 • #568831
    closed sen bu sohbet hakkındakı bılgılıreı kolonı komıserlerıne yolla..
  • CloSeD_ • 6 Mayıs 2005 20:10 • #568850
    heheh yanda sate komserlere yaziyo dostum :D ayrica is olsun vaman geçsin die büle bisey dedim zorunlu tutmadim kimseyi istiyen takilir katilir isteyen ne parsa yapar sen istemezsen oturursun sensini cikartmana gerek yok bi is yaparken sende onay mi alacam...
  • oqz • 6 Mayıs 2005 20:14 • #568851
    bence yanlış anlamışsın sen..

gitarTELİ çoğu üye forumları takip etmediği için bir öneride bulunmuş..
  • CloSeD_ • 7 Mayıs 2005 12:09 • #568870
    ben sate gitar teline bisey demedim sadece komserlere yazdim ama hakli komserlerle tek tek konusmak lasim ama baran nin bu kadar tepki göstermesine sinirlendim aslindan kimseye tepkim yok ama bi fikirdi benim ki katilan katilir katilmayan katilmazdi ama böyle yapilacak sa salla sorun yok kaldiriz yapmayiz...
  • Affedilmeyen • 7 Mayıs 2005 16:15 • #568873
    neden rumlar gibi konuşuyorsun
    zanim kuzum anlamamisim nedendir vre
  • gitarTELi • 7 Mayıs 2005 16:23 • #568874
    ups çüş oha felam ondan işte
    kuzum ben sana kolonılerın ortak sohbet odası olsun diye dedim
    püü a.q

Günün SöZü
    Koloni Komiseri

koloniTELi
    by gitarTELi