Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

noktalar hakkında.....(yani kısmi apoletler)herkes katılmalı bu topiğe!!!!!

• sandiago ramon • 8 Mayıs 2005 22:15 • #569010
    tek bir gerçek varki!beklenen oldu!bayanlar baylar ben değiştim!ve eminimki bir çokkişide değişti!hadi kimse inkar etmesin ve günah çıkartsın!artık eski sandiago değilim!eskisi gibigirişken her türlütopiğe katılma gereksinimini duyan sandiago yok!kolay kolay pes etmeyen bir yapıya sahip olduğumu herkes biir!ama artık belli bir yere kadar!garajın bir çok şeyi değişti!ve ben artık ayak uyduramıyorum buna!ister istemez grupçuluk,ayrımcılık oldu bu sitede!ilk başta başka maksatlar için girmiştim ne yalan söyliyim!ama baktımki benim zihniyetimdeki arkadaşlarla belli bir yere kadar geliyorum!ama daha sonra belli bir ''kırılma noktasında^'' fikir babında ayrılıyorum herkesden!ve bu sitedeki herkes artık bir paranoya dürtüsüne girdi!belki kimbilir belli bir otariter boşluktan yahut bazen rutinşeylerin artık hayatımızda yer kapladığı gibi bişey!mesela günlük hayatımızdaki aslında sevdiğimiz ama keşke yapmasak dediğimizolgular gibi!ve artık sandiago ceketini topladı!ve başka arayışlara yöneleceğim!diz çöktüm açıkçası pervasızca,çekişmelerin ve daima kötünün kazanma azmine!!!ve evet artık site sizlere kaldı!garajın kendilerinin olduğunu sanangrup!siz kazandınız!galiptir bu yolda mağlup!şampiyonlarda madara olur!yanlız dikkatinizi çekerim kişilere değil rutin ve insanı kuşatan ideolojilere yenildim!ama ölmedim!aaşimdi kaçmak olmaz demeyin!sadece belli bir süreliğine bu yozlaşmış ideayı protesto edeceğim kendimce!!

bu yazıya giden fon müziği:metallica-one!!!!!!!!
  • reseyyar • 8 Mayıs 2005 22:20 • #569011
    bu yazıya giden fon müziği:metallica-one!!!!!!!!

yok olmamış....bence
    bu yazıya giden fon müziği veya parça artık ne dersen: yıkılmadım ayaktayım...
  • perfect_storm • 8 Mayıs 2005 23:20 • #569014
    aaşimdi kaçmak olmaz demeyin!

Lütfeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnn gitme kal bu şehirde ..
    puhahahahha ...

la var ya gördüm de senin gibi; bir öyle bir böyle adam görmedim ...

nıhahahha....

enteresan bir kişiliksizlik örneği ..
    ilginç....

Ya var ya sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün ne diyeyim daha..
    hiç bir şey ..

sustum..

son nokta
    .