Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Sayın bekçi.

• Affedilmeyen • 8 Mayıs 2005 16:16 • #568969
    Sana özelden mesaj atıp bişeyler söylemek bence adil olmazdı. birşeylere isyan ederken ortalık yerde bağırıp çağırıp herkes gitdikden sonra yanına gidipde kimsenin duymayacağı bir yerde gönül almak dürüstlüğe sığmaz.insanı insanların ortasında rencide edipde birebir kalınca ya aslında bak ben seni çok severim ama şudur budur diye başlayan konuşmalardan nefret ederim. nasıl bir derdin olduğu zaman erkek gibi çıkıpda ortalık yerde insanı rencide ediyorsan aynı ortamda aynı insanların önünde yapmalısın bazı açıklamalarınıda.
    kilitlediğin konunun sonunda bazı alıntılar yapmış ve bu sözlerin şahsıma yakışmadığını söylemişsin. ve gerekli açıklamayıda yapmışsın. açıklamana inandım eyvallah sistem yenidir ve bazı hatalar kaynaklanabilir.
    ama senin adaletin konusundaki şüphelerim değişmesede konuya bu kadar soğukkanlı ve efendice yaklaşımın beni hem mahçup hemde onore etdi.
    hakikatende alıntı yaptığın o sözler için senden özür dilerim.
    ilk defa bu kadar ağır yazdım ilk defa bu kadar sinirlendim.
    kötü sözlerim için özür dilerim. insan karşı karşıya birebir kalmadıkça. teketek kalmadıkça bu tür sözler söylememelidir.
    küfüre ve kötü söze ne kadar karşı olduğumu beni bilenler tanır. en azından herkesin okuyacağı ve insanların kız arkadası kardeşi olan bir yerde. ve kimsesi olmasada buradaki her hatun kişiye karşı aynı saygıyı göstermeliyiz. ve göstermeliydimde.
    dediğim gibi adaletine inanmasamda saygını ve efendiliğini bozmamandan dolayı yakışık almayan kötü sözlerimden ötürü senden özür diliyorum.

dip not : yumuşamadım delikanlılık yeri geldiğinde bazı durumlarda karşındakinin haklı olduğu yerde durup al kardeşim deyip hakkını vermektir. çanakkale destanıda böyleydi :)
  • kyakuz • 8 Mayıs 2005 19:27 • #568989
    sen birde bir çiçek bir kutuda lokumda al abi bekçiye :)
    Birde Dostluk Çayı İçin Üstüne :)
  • Affedilmeyen • 8 Mayıs 2005 20:54 • #568991
    kerim neden her mesajdan sonra sana açıklama yapmak zorunda kalıyorum :)
    benim bu topikde yaptığım tek şey sevmediğim halde küfür etmiş olmamı telafi edebilmek
    yoksa ben bekçi ile alakalı tüm fikirlerimde sabitim
    kendisi adaletsizdir ve belli kesimlere daha yakındır.
    bu söylediklerimin arkasındayım.
    ama küfürün arkasında duramam.
    ha kendisi özrü kabul eder etmez onun bileceği iş
    dostluk çayına gelince. o da hatasını kabul eder belki . arada karşılaşıyoruz iki ayda bir de olsa , o zaman bi çayını içerim.
    sonuçda kan davalı değiliz.
  • kyakuz • 8 Mayıs 2005 21:26 • #569008
    yok ben bilirim ne kadar samimi olduğunuzu :)
  • Affedilmeyen • 8 Mayıs 2005 21:37 • #569009
    kendileri kıl kadar sevmez beni :)
  • gitarTELi • 8 Mayıs 2005 23:31 • #569015
    belki tüy kadar seviyodur =)
  • kyakuz • 8 Mayıs 2005 23:32 • #569016
    bu iyi işte ;)
  • Affedilmeyen • 9 Mayıs 2005 22:10 • #569050
    evet ciddi manada bekçi amca benden pek hazzetmez bunu biliyorum.
    kıl ya da tüy fark etmez.
    sevmek ya da sevmemek davası değil.
    küfür ettiğim için kendimi suçlu hissetdim hepsi bu.
    bu arada bekçi sen nerden biliyoırsun o yol bayır aşşağı şarkısını :)
    mongollar söylüyordu onu eheheheehe
    merak eden varsa googldan bulsun mongolları
    size bir tüyo
    www.lombak.com dan indirebilirsiniz. dinazor diye başlayan şarkı
    şarkının sözleri azcık ayıp bakın beni bağlamaz. :)