Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaj'da rahatsız olduğunuz kişiler

• m_use • 23 Mayıs 2005 22:57 • #569529
    ahh numan düzelt onu cabuk abaza gibi duruyo su son bira kac aydır cok cekiyoruz zaten hayvancıklardan:))
  • sdqantaris • 24 Mayıs 2005 00:00 • #569530
    Ben en çok...

Ben en çok kendime kıl oluyorum. Rahatsız oluyorum lan kendimden resmen.

Onur
  • Nofx • 24 Mayıs 2005 02:09 • #569533
    Ben Kaçar..................................................................

Yaa bu sitenin yüzde doksanına uyuz olmaya başladım..Bu site bana birşeyler vermemeye başladı(forumlar)Daha da beter bir çok şeyi götürdü..Müzikten anlamayan bir sürü veletle ağız dalaşına girdim çok gereği varmış gibi..Özelden mesaj atıp tanışalımmı?erkeksen bye diyenler'de cabası..
    Hayatlarında daha önce punk müzik dinlemeyenlerin bu müzik hakkında salak mtv gruplarını göstermeleri..Metal müziği sadece bir kaç gruptan ibaret görmeleri ne biliyim bir çok şey işte..

O yüzden bu ezik muhabbetlerin içinde daha fazla bulunmıycam.Ben kaçar :)) bidaha forumlara bişey yazmıycam ezikler sevinsin :))
  • ibanetze • 24 Mayıs 2005 03:09 • #569534
    yav nofx olum sensiz olur mu? hişt nofx...gitmiş......

sadece enstruman sayfasına yazarsın,
    gitme
    hişt,kime diyorum...

gitmiş,geride hiç bi iz bırakmadan
    gerçi msnin var bende :)
  • oqz • 24 Mayıs 2005 09:41 • #569535
    adımı "oğuz" ya da benzeri bir şey sanıp asılmaya çalışan kızlara uyuz oluyorum tabi "ozge" sanıp asılan erkeklere de..gerçi bazı kızları keklemek zevkli oluyor :) ama en çok kendimden rahatsız oluyorum..hmm..bir de gereksiz topic açanlardan...
  • Affedilmeyen • 24 Mayıs 2005 10:42 • #569536

essseellaaaaaaaaaaa ;:(
    benim aklımda bebe bezi markası gibi bi hatıran kalsada eksik eksiktir yav.
    kalmakmı zor gitmekmi zor
  • GoTH_PriNceSS • 24 Mayıs 2005 17:20 • #569543

böyle bir forumdaysa eğer;kalmak zor... :)
  • arsen_lüpen • 24 Mayıs 2005 21:28 • #569551
    Ben Kaçar..................................................................

bende aynı dertden muzdaribim..garaj'dan nefret ettim, burada barınan gereksiz insanlar yüzünden..müzikten başka her b.kdan konuşan, gereksiz boş insanlardan bıktım..bunu çok kısa bir sürede başardılar, tebrik ediyorum..adam küfür eder sende gider garaj bekçisine iletirsin..garaj bekçisi ne yapar?!onu bilmiyorum ama şikayet ettiğim insan hala bana ahkam kesebiliyo..ben bu zihniyeti anlamıyorum..bilgisayar onlara ezilmişliklerinin acısını klavye başında çıkarma şansı verdi, onlarda sonuna kadar kullanıyolar galiba..helal olsun derim..ve ben de giderim nofx gibi..iyi didişmeler..
  • p_L_a_C_e_B_o • 25 Mayıs 2005 22:49 • #569593
    keşek düzeltmeseydin şimdiki dahada beter
  • MeDuSa_62 • 26 Mayıs 2005 14:42 • #569627
    Ben en çok...

aynen...kılın tekiyim yaa:S