Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj-Ve Siz

• syarar • 2 Haziran 2005 16:49 • #569873
    Arkadaşlar Garaj'a Hangi Aralıklarla Ve Ne Amazçla geliyorsunuz Yani Garajda Ne Buluyorsunuz.?
  • zebra • 2 Haziran 2005 17:24 • #569874
    Ben vakit buldukça girmeye çalışıyorum.Bilgilenmek,fikir alışverişi yapabilmek,tartışabilmek için.Açıkçası bu sebeplerden üye olmuştum.Ama bakıyorumda herkes bir kavga içerisinde.Kimisi dalga geçer gibi,kimisi sanki chat ortamında.Acaba benmi forumdan anlamıyorum.,yoksa insanlarımız çok dolmuşta içini burda döküp bazı şeylerin acısını birbirinden mi çıkarmaya çalışıyor?
  • souls_for_rent • 2 Haziran 2005 19:28 • #569875
    Ben de vakit buldukça girmeye çalışıyorum.Bilgilenmek,fikir alışverişi yapabilmek,tartışabilmek için.Açıkçası bu sebeplerden üye olmuştum.Ama bakıyorumda herkes bir kavga içerisinde.Kimisi dalga geçer gibi,kimisi sanki chat ortamında.Acaba benmi forumdan anlamıyorum.,yoksa insanlarımız çok dolmuşta içini burda döküp bazı şeylerin acısını birbirinden mi çıkarmaya çalışıyor?

• likablegirl • 2 Haziran 2005 21:11 • #569878
    Okuldan geldikten sonra ödev mödev cart curt yoksa hemen ben de giriyorum. Müzikle ilgili fikirlerim, bilgilerimin geliştiğini ve rayına oturduğunu hissediyorum. Buraya girmeden önce bir sürü bilmediğim müzik türü ve terimler vardı ama yavaş yavaş öğreniyorum. Mutluyum huzurluyum , gelecekten umutluyum :P
  • asarneyeal • 2 Haziran 2005 21:24 • #569879
    gel vatandaş gel garaja gel!!!!!!

genellikle malum burası arkadaşlık sitesi kız arıyorum..
    genellikle depresyondayken geliyorum....
    garajda aradığımı bulamazsam site değiştiriyorum...

yok böyle bi soru yaw!!!! ne işim olacak tabi ki müzik takip ediyorum.. başka ne yapabilirimki... birde düşüncelerimi paylaşıyorum.. birde arada laflara atlıyıp sazanlık yapıyorum..
  • soğukmorg • 2 Haziran 2005 21:26 • #569880

<zırt topik
    purt topik
  • Affedilmeyen • 2 Haziran 2005 21:47 • #569882

günlük tutuyorum
    ilerde param çok olursa aylık tutucam
    garaja bu yüzden giriyorum
  • düşyılmaz • 2 Haziran 2005 22:53 • #569886
    garajda kanlımın izini sürüyorum
  • zebra • 3 Haziran 2005 13:50 • #569896
    Öyledir genelde.
  • Ktulu • 3 Haziran 2005 14:12 • #569897
    Sabah gözümü açtığım gibi bilgisayarı açıyorum, sonra bi pencerede muzikpark, bi pencerede garaj açıyorum. MSN'i de açtığım zaman zaten bi bakmışım gece 4 olmuş. uykum gelmiştir şimdi benim deyip yatağa giriyorum (yalnız). Sabah gözümü açtığım gibi bil........ ........, .....