Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajda benimsenmiş sürü psikolojisi

• frankestein • 3 Haziran 2005 20:54 • #569912
    arkadaşlarım!garajdaki bu beraber edilen hareketler...
    yani mesela garaj'da metallica ya laf edilmez,genellikle en iyi çıkış yapan grup kurban'dır...ben anketlerde de sürü psikolojisine kapılıp hep diyerlerinin (sizlerin) genellikle seçtiği şeyleri seçerim...bu hareketi garaj'da çıkıntılık yapıp,sakince walkman iyle müzik dinleyen insanları rahatsız etmek istemediğim için yaptığımı sanıyorum...sürü psikolojisi,burada bu işe yarıyor...aslında huzuru sağlıyor.gerçi bütün garaj üyeleri birbirlerine iyimser yaklaşıyolar ama...yinede fikir ayrımcılığı,benimsenmiş bir kalıp idaresinde yok oluyor...
    benim gibi düşünen ya da karşı çıkanlar var mı...yorumlarınızı ve tartışmalarınızı bekliyorum...
  • Affedilmeyen • 3 Haziran 2005 20:59 • #569913
    ilk topik açıldığında altına kim ne yazarsa arkasındaki tepkilerde aynı geliyor
    yani şimdi ben ( misal ) oha be kardeşim ne alakası var sensin sürü sensin sığır desem arkadakilerde bunu yazar
    ya da başkası gelipde ilk yazının arkasından buraya eveeett haklısın kardeşim dese arkasından evetleri sayarsın.
    dolayısıyla ben ikinci şıkkı işaretliyorum bakalım arkamdakiler ne diyecekler
  • cc_baran • 3 Haziran 2005 21:11 • #569914
    deaytt derim :D
  • souls_for_rent • 3 Haziran 2005 21:18 • #569917
    peki deaytt heayyt demek mi?!
    :D

Affedilmeyene katılıyorum... arkandayım abi :P

• klavyeci • 3 Haziran 2005 21:35 • #569918
    ilk topik açıldığında altına kim ne yazarsa arkasındaki tepkilerde aynı geliyor
    yani şimdi ben ( misal ) oha be kardeşim ne alakası var sensin sürü sensin sığır desem arkadakilerde bunu yazar
    ya da başkası gelipde ilk yazının arkasından buraya eveeett haklısın kardeşim dese arkasından evetleri sayarsın.
    dolayısıyla ben ikinci şıkkı işaretliyorum bakalım arkamdakiler ne diyecekler

Hay Allahına gurban
    +100
  • ___SURGEON___ • 4 Haziran 2005 11:23 • #569930
    garajda sürü psikolojisi var e tabi garajda çiftlikti zaten
  • karete • 4 Haziran 2005 11:40 • #569931
    işte örneğini üstümde görüyorsunuz :D
  • düşyılmaz • 4 Haziran 2005 12:04 • #569932
    aslında huzuru sağlıyor.gerçi bütün garaj üyeleri birbirlerine iyimser yaklaşıyolar ama

benim yarattıgım huzursuzluktan olsa gerek , ben böyle bişi görmedim bilmiyorum garjda :))

psikolojiyi de sevmem, hele ki dersini, 3defadır kalıyorum, tekrar tekrar alıyorum.
    heleki sürü olan cinsini.
    iyyyyy!

:p
  • Axl_Rose • 4 Haziran 2005 14:27 • #569933
    bence yanlış. herkes kendi fikrini yazar. eğer kendini başkaları için özgün fikrinden muaf tutacaksan, hiçbirşeyin bir manası kalmaz. tartışma ortamı olur: sohbet ortamı. dolayısıyla herkes gırgır - şamata manyağı olur. teşekkür ederim.
  • asarneyeal • 4 Haziran 2005 14:55 • #569934
    sen tozutmuşsun bence!!!!!!!!!!!
    sürüden bol ne var hayat zaten bi çiftlik değilmi..
    arada kaçarsın ama gene aynı yere dönersin...
    sürü psikoloji belki doğru var garajda ama olmayan bi yer varsa söyle bi bakayım...