Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Rahatsız Olduğunuz-Gereksiz Bulduğunuz Konu Başlıkları

• Darkshine • 9 Haziran 2005 01:23 • #570119
    valla ben soad'la ilgili yapılan polemiklerden ve açılan her başlıklardan bıktım tiksiyosanız ki sanmıyorum tiksinmediğinizi bu işe dur diyelim(imza toplayalım;P)
  • ibanetze • 9 Haziran 2005 09:05 • #570128
    şimdi sıra geldi,özür dilemeye :))
  • eTSuLu_aLBiNo • 10 Haziran 2005 03:20 • #570186
    bi ara bi topic vardı mükemmeldi.
    hayır! metallica ya numetal diyemezsiniz!!
    altındaki cevaplardan 6-7 tanesi : metallica numetal dir.
    :D resmen geyikti.ama güzeldi.güzelmiydi lan?güzeldi güzeldi :p
  • Affedilmeyen • 10 Haziran 2005 03:41 • #570187
    alakasız ama ilginize bilginize cahil kalmayalım garaj olarakdan :)

vallaha bende bi siteden arakladım aldım üşenmeden kopyaladım yaladım

Sanal alemin en büyük dosya paylaşım sistemlerinden biri olarak efsaneleşen Kazaa'nın yapımcıları tarafından yaratılan 'Skype', ücretsiz bir program olmasına rağmen yaptığı iş çok büyük. Online mesajlaşmanın hızla arttığı günümüzde messenger, icq gibi yazılımlara alternatif olarak çıkan skype'ın en büyük özelliği telefon kalitesinden çok daha yüksek ses kalitesiyle hizmet vermesi. Dünyanın herhangi bir ülkesiyle mikrofon yardımıyla telefon kalitesinin üstünde sorunsuz bir şekilde görüşebilirsin. Üstelik skype'ı cep telefonununda da kullanabilir, arkadaşlarınla gprs üzerinden çok daha ucuza mesajlaşabilirsin. Yeni yazılım desteği sayesinde bilgisayarından görüntülü olarakta konuşabileceğin skype'ı bugüne kadar yaklaşık 120 milyon kullanıcı indirdi. Linke tıklayarak sitenin türkçe sayfasından daha fazla bilgi alabilirsin...

http://www.skype.com/intl/tr/