Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

forumları nasıl iyileştirebiliriz???

• asarneyeal • 12 Haziran 2005 22:44 • #570291
    evet çoğumuz çeşitli sorunlar yaşıyor forumlarda bu doğru ama sorunların neler olduğunun ya da nelerden kaynaklandığının farkında değiliz çoğu zaman..

ey muhterem ve pek aziz garajdaş kardeşlerim burdan size sesleniyorum sizce garajın forumlarında veya garajın genelinde ne gibi aksaklıklar var ve neler yapılabilir?? ya da tüh keşke bu daolsaydı daha güzel olurdu dediğiniz neler var??

bilgilerinize arz ederim:)
  • -jackal_musty- • 12 Haziran 2005 23:35 • #570293
    ben dersem üyeliğim kapanır.. :Pp neyse kapanmıycak bi istek söyliyim...ben şu zincirden isti om...verirlermi...şu noktadan banada koyun :Pp

saygılar...

:D MuStY
  • unplayed1 • 12 Haziran 2005 23:36 • #570294
    Aslında aksaklık insanlardan kaynaklanıyor ve bence en temizinden şöyle bişey yapılabilir..
    Siteye üye biri forumlarda,ya da haberlere vs. yorum yazarken küfürlü,ya da insanlara yersiz saldırdığında vs.,bekçiye bildirilip ortada gerçekten bir haksız saldırı varsa olayları başlatan bu şahısların üyeliği iptal edilmeli..Bunun takibi belki zor oluyordur bekçi için ama burda birazda bize rol düşüyor,bizde rahatsız olduğumuzda bu şahısları şikayet etmeliyiz bekçiye ki sitedeki forumlar güzelleşsin..Ben başka çıkış yolu göremiyorum
  • Affedilmeyen • 12 Haziran 2005 23:59 • #570295
    forumu iyileştirmenin tek yolu cırcırı geri vermek ve günün her saatinde illaaki bir görevlinin bu forumda olması
  • -jackal_musty- • 13 Haziran 2005 00:27 • #570296
    bende ilk onu yacaktım..cır cır geri gelsin diycektim ama bekçi kızcak yine :Pp

saygılar..

• düşyılmaz • 13 Haziran 2005 00:32 • #570297
    cırcırı vermezse forumlar düzelmez,
    forumları düzeltmeyiz diyorsunuz yani..
  • Affedilmeyen • 13 Haziran 2005 00:44 • #570298
    o_ooo
    yanlış cümle düzeltmeyiz yani deme
    sende biliyorsun cırcırın kapanma sebebini
    forumları bozan ben değilim
  • -jackal_musty- • 13 Haziran 2005 00:52 • #570299
    :) evet yani düzelir bence..sonuçta burda yanlış bir yazı durumu var...şu an bile geyik yapıyoruz:)en kötü ihtimalle gayik parkı link ini koysunlar kıyıya köşşeye..öyle değilmi ufuk abi :)

saygılar...

• düşyılmaz • 13 Haziran 2005 01:03 • #570300
    benim sebep canım kardeşim cırcırın kapanmasına..
    ne farkediyor??

forumların düzelmesi için cırcır gelmeli demek, forumlardan geyiği çekmek gerek anlamına gelir.
    geyik olan da ben olmadığıma göre..

cırcır umrumda değil, gelmesini de istemediğimi söyledim daha önce.

benim bir forumum var zaten :D :P

zincir :P
  • -jackal_musty- • 13 Haziran 2005 01:05 • #570301
    ahhh ahhhh :( :'( bizde yok işte:(

saygılar...