Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

mesaj silen arkadasım bi baksana :)

• Affedilmeyen • 14 Haziran 2005 18:56 • #570490
    kimsin bilmiyorum tanımıyorum ama bişeyi çok merak ettim.
    mesajları silerken ok atışı yaparakmı karar veriyorsun yoksa kuramı çekiyorsun.
    hayır silinen mesajlarda benim yazdıklarımda var başkasının da var yani onları okumuşum zaten ne olduklarını biliyorum.
    e kalan mesajlara bakıyorum sildiklerinden farksız yazılar.
    doğal olarak merak ediyorum senin kriterin ne ?
    sonuçda silinende kalanda aynı içerikli mesajlar
  • oqz • 14 Haziran 2005 19:35 • #570495
    belki yazı tura atıyordur..
  • -jackal_musty- • 14 Haziran 2005 19:36 • #570496
    cevap beliyoruz_?

saygılar...

:D MuStY
  • Affedilmeyen • 14 Haziran 2005 20:12 • #570500
    ya yok değil
    tamam kabul ediyorum bazen eşşeğin edep yerine tazikli su kaçıyor eyvallah ona bişey demiyorum diyememde zaten.
    benim anlayamadığım silinen ve silinmeyen mesajların içeriği aynı.
    hayır sildin kökden sil hocam :)
    ben sadece merakdan soruyorum yoksa silinen mesajlar elbette garaj kurallarına uymadığı için silindi onun bende farkındayım.
    de neden hepsi değil. bunu nasıl belirliyorsun.
    atıyorum sen demişsinki sadece kırmızı mesajlar yazılabilir buraya biz her renk yazıyoruz ama bir bakıyorumki 30 mesaj yazan bir topikde 10 mesaj var ama 8 tanesi mavi birisi yeşil. bir tane kırmızı var.
    hatta bazen o kırmızıda yok.
    ben bunu merak ediyorum. o 9 tane neden kalmış geriye kalan 20 tanenin suçu ne. sen bunları gözünü kapatıp parmağının geldiği yere göremi siliyorsun
  • -jackal_musty- • 14 Haziran 2005 20:15 • #570501
    :D puhahahaaa...

ufuk abim demişki,
    ben sadece merakdan soruyorum yoksa silinen mesajlar elbette garaj kurallarına uymadığı için silindi onun bende farkındayım.

ne oldu abi..üyelin donması falan filan ayakları olmasın diyemi:) çevir kazı yanmasın hessssaaabııı!!:D

saygılar...

• Affedilmeyen • 14 Haziran 2005 20:21 • #570502
    ya yok be olm. üyelik donsa ne olacak sanki. bir hafta sonra açılır. başımıza gelmeyen şeymi sanki.
    o değil eskiden olsa bekçiye mesaj atardım ama o da pek yok ortalıkda. mesajların silindiği zamanları kontrol ediyorum nem burda olduğu zaman değil hepsi. yani nem ya da bekçi yokkende mesajlar siliniyor.
    araştırmacı geyik olarak fark ettimki adamın biri var kafasına göre siliyor.
    yoksa üyelik donsa noolcak bir hafta dışardan bakarım.
    ben orada sadece satranç mantığı yürüttüm. bir sonraki hamle de bana cevap verecek arkadas bunu bahane ederse bende şimdiden eyvallah bende bunu biliyorum benim merakım budur demek için.
  • -jackal_musty- • 14 Haziran 2005 20:31 • #570503
    iyi o zaman..şimdi bekçinin cevap vermesini bekliyoruz yani

saygılarr...

• oqz • 14 Haziran 2005 20:39 • #570504
    desene daha çok bekleriz..bekçi görünmüyor..bence saklambaça çok daldı...
  • -jackal_musty- • 14 Haziran 2005 20:56 • #570505
    :) bekçide tam zamanında yok..ama biz bekleriz dimi ufuk abi???benimde kolonim açılmamış:(açmıyo sanırım:(

saygılar...

:( MuStY
  • Nem • 15 Haziran 2005 09:39 • #570527
    Farklı zamanlarda ve farklı kişiler tarafından silinmesinden ve bu farklılıklar sonucunda bazı mesajların gözden kaçmasından olabilir. Veya silici kişinin kafası iyi olabilir ya da keyfine göre siliyor, hatta geyik olsun diye siliyor bile olabilir. Hiç bilmiyorum ki..