Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garajda neden bunlar yok???

• Axl_Rose • 17 Haziran 2005 07:20 • #570610
    bence garajda artık disiplin ön plana alınmalı. yani örneğin forumlarda en ufak bir cevap vermede, laf sokmada, ya da geyikte o konu kilitlenmeli. saçmsapan koloniler kapatılmalı. hiç değilse her türlü topiği cıvıtan kimselere nokta verilmemeli. ve en önemlisi ana sayfaya kocaman yazılarla ZEVKLER VE MÜZİKLER TARTIŞILMAZ yazılmalı.
    üyelik dondurulmasının sayısı olmalı ve mesela 3ten fazla üyeliği dondurulan kişi birdaha garaja girememeli. hepsinden de önemlisi:
    artık farklı mail adresi alıp da iki de bir farklı üyeliklerle garaja girip hedef alınmış olan kimsenin tekrar tekrar rahatsız edilmesi önlenmeli.
    garaj bekçisine ve tüm garaj halkına saygılar.
  • kurbağa • 17 Haziran 2005 07:35 • #570611
    olm mannnyak mısın lan sen?? garaja disiplini getir de bak kimse kalıyomu burda :))
  • Affedilmeyen • 17 Haziran 2005 10:58 • #570613
    zaten adres banlanıyormu üyelik iptalinde.
    yani başka bi isimle giremiyor olman lazım.
    ben öyle biliyorum.
    e zaten öyleysede daha ne yapılabilirki.
    athena nın şarkısı var : D.İ.H.O.
  • dazednconfused • 17 Haziran 2005 13:29 • #570617
    tabii ki ekşisözlük disiplininden bahsetmiyoruz.en önemlisi (bence) ilan kısmındadır ki saçma sapan ilanları ben artık bekçiye rutin olarak ispikliyorum.esp marka musluk contası, kawasaki motosiklet, doğan görünümlü şahin, ucuz fiyata karı kız, boğaz turu yapıyoruz falan gibi ilanlar çıkıyor habire.bize eksisi ise bu gereksiz ilanlar çıktıkça bizim ilanlar alta düşüyor ve bir daha ilan vermek zorunda kaldığımızda gereksiz bir ilan kalabalığı oluyor.bana göre bu iş bir GaRaJ Bekçisi ile olmaz.en az bir iki moderatör lazım.eminim ki gereksiz bir sürü insan bayan garaj üyelerine saçma sapan mesajlar atıyorlardır.bunların yüzünden ise biz doğru düzgün bişi sorduğumuzda kızlar bize "potansiyel kız avcısı gözüyle bakıyor"
    dediğim gibi en az bir iki moderatör daha olsa, insanlar rahat rahat şikayetlerini dile getirse, bu gereksiz insanlardan arınsa ortalık daha güzel olur.
  • La Rocque • 17 Haziran 2005 20:40 • #570631
    Dostum dogan gorunumlu sahini sil mesajından bence bizim arkadas bu siteden aldı bi tane çünkü!

atın beni atıııııııınn!!! :D
  • punk_girl_punk • 17 Haziran 2005 20:43 • #570632
    o üyelerden çektiğimi bir ben bilirm haklsın garaj bekçisine bir yardımcı gerek artıkkkk
  • -jackal_musty- • 17 Haziran 2005 20:56 • #570636
    ne çekmişin bakiim???

saygılar...

:D MuStY
  • queenmania • 17 Haziran 2005 21:11 • #570637
    çile çekmiştir çekse çekse :))
  • -jackal_musty- • 17 Haziran 2005 21:18 • #570638
    bırakta o cevap verse!!

saygılar...

:D MuStY
  • queenmania • 17 Haziran 2005 21:21 • #570639
    niye kızdın şimdi??