Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Abi içerde naaapıonuzki ne var yani ?

• nazmiyyeaah • 24 Haziran 2005 22:39 • #571012
    burası geyik forumu değil, lütfen ait olduğun geyik mağarasında yap napıcaksan. içerde ne konuşulduğu da ilgilendirmiyor beni :)))
  • Affedilmeyen • 24 Haziran 2005 22:53 • #571013
    şaka kolonisinin kosmeri sanane Geyiklerin Kardeşiliğinden :)

bu arada mesaj silen arkadasım: başkalarının mesajı siliniyor benimkiler kökten kaldırılıyor :) kokusuda kalmasın didyorsun yani açalım camları havalandıralım bi de garajı :)
  • likablegirl • 24 Haziran 2005 23:48 • #571015
    ya ufuk abi ilk yazını okudum iyi demişsin de okuma izni verilsin evet ama yazma serbest bırakılınca saçmalayanlar konuları saptıranlar da var ...
  • Axl_Rose • 25 Haziran 2005 00:23 • #571017
    katılmakla kalmayıp ekliyorum ki;
    tüm kolonilerde okuma yasağı kalkmalı, yazma yasağı durmalı..
  • Affedilmeyen • 25 Haziran 2005 00:39 • #571019
    Koloni komiseri arkadasımdan özür dilerim ama bu da var

şimdi bazı arkadaslarımız demiştiki içerde gizli saklı konuşabiliyoruz. allaaşkına koloniye bak şimdi mesaj sayısına bi bak. burda gizli saklı ne olabilir.bu koloni komiseri olan arkadastan özür diliyorum bu şekilde konu ettiğim için. benim işim şahıslarla değil umarım bana kızmazsın

Okumak
    Bu koloninin içeriğini sadece koloninin üyeleri takip edebilir
    --------------------------------------------------------------------------------

Yazmak
    Bu koloniye sadece koloninin üyeleri yazabilir
    --------------------------------------------------------------------------------

Katılmak
    Şu anda Bizim Eşşekde bu havadan ölmüştü kolonisinin üyesi değilsiniz.
  • Axl_Rose • 25 Haziran 2005 00:49 • #571020

şimdi bazı arkadaslarımız demiştiki içerde gizli saklı konuşabiliyoruz. allaaşkına koloniye bak şimdi mesaj sayısına bi bak. burda gizli saklı ne olabilir.bu koloni komiseri olan arkadastan özür diliyorum bu şekilde konu ettiğim için. benim işim şahıslarla değil umarım bana kızmazsın

Okumak
    Bu koloninin içeriğini sadece koloninin üyeleri takip edebilir

Yazmak
    Bu koloniye sadece koloninin üyeleri yazabilir

Katılmak
    Şu anda Bizim Eşşekde bu havadan ölmüştü kolonisinin üyesi değilsiniz.

:))))
  • Ktulu • 25 Haziran 2005 19:42 • #571040

Bu tip kolonilerde saçma evet :)