Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj, Altinorumcek web ödüllerinde 3. olmuş

• SowhaT • 29 Haziran 2005 05:43 • #571409
    garaj.org, doruknet ve microsoft'un düzenlediği geleneksel Altınörümcek web ödüllerinde müzik kategorisi üçüncülüğünü kazanmış.. tebrikler...

ama sitenin hiç bir yerinde bunu söylememeleri garibime gitti.. ya da her zaman olduğu gibi ben bu sitede aradığımı bulamıyorum :)

1. www.muzikkutusu.com
    2. www.enjoyrock.com
    3. www.garaj.org

dereceye giremeyenler arasında tarkan, kenan doğulu siteleri var :) ilginç
  • punk_girl_punk • 29 Haziran 2005 17:50 • #571443
    yakışır garajıma
  • Affedilmeyen • 29 Haziran 2005 17:56 • #571445
    baktım o ödüllere
    evet :)
    öyle olmuş
    tebrikler bekçi tebrikler garaj çalışanları ve üyeleri.
    inşallah birincilikde nasip olur
  • -jackal_musty- • 30 Haziran 2005 02:19 • #571470
    olur abi bu gidişte olur..ama bakıyorum şöyle sitede 225 üye ve bi o kadarda ziyaretçi olunca site çok yavaşlıyo...doğladır sanırım..

saygılar...

::..MuStY
  • dazednconfused • 30 Haziran 2005 12:09 • #571476
    enjoyrock.com un nasıl 2. olduğunu anlayabilmiş değilm.konsept olarak garaj ile aynı doğrultuda fakat genel olarak sitelerin dizaynlarını kriter aldıkları belli.bu da içerik sorununu neredeyse halleden garaj ın görsel bir yapılanmaya girmesi gerektiğini bir kez daha kanıtlıyor.
  • SowhaT • 2 Temmuz 2005 05:40 • #571553
    evet sana katılıyorum... ben kendim yapmama rağmen garajın 3. olmasına şaşırdım. birde değerlendirmeye alınan şeylerden biri kullanılabilirlik bu konuda da bence biraz çalışılması lazım. ama yanlış bilmiyorsam bu siteyi başkası yapmış bekçiler değil en azından ben öyle anladım neyse yardım isterseler ki benden daha iyi yardım edecek insanlar vardır elimden geldiği kadar yardımcı olurum sonuçta amaç tek ve seneye 1. olanın bir rock müzik sitesi olmasıda güzel olur :)