Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Sogudum siteden

• kuzucuk • 7 Temmuz 2005 23:17 • #571737
    3 haftada bi donduğumdan

ya baran anlamadım sen ne yapıyonki üyeliğin donuyor
  • cc_baran • 7 Temmuz 2005 23:22 • #571738
    3 haftada bi donduğumdan

benim üyeliğim donmuyo ki, niye donsun ??
    hayır git desinler gideyim ama dondurmasınlar, sevmem öyle şeyleri, bi ara olmuştu çok gocunmuştum, hayır gelse söylese "baran seninle yapamıyoruz yolları ayıralım" tamam derim ceketimi alır çıkarım ama bi açıyosun sayfayı üyeliğiniz dondurulmuştur savunmanı yap vs. vs. Rencide edici ifadelerdir bunlar, hayır mesaj atsın arkadaş efendi efendi yol al diye tamam ben çıkarım kimseden menfaatim yok ama niye donduruyorsun arkadaş, dondurma ben giderim yani zor değil.
    Ama dondurulmuyorum yani, niye dondurulayım, ben çok seviyorum burayı, eski yeni farketmez dekor aynı olduğu sürece hastasıyım, hayır git desinler gideyim ama.... shake it up..
  • kuzucuk • 7 Temmuz 2005 23:34 • #571739
    3 haftada bi donduğumdan

benim başımna 50 kere geldide
  • cc_baran • 7 Temmuz 2005 23:36 • #571740
    3 haftada bi donduğumdan

yüzsüz
  • kuzucuk • 7 Temmuz 2005 23:42 • #571741
    3 haftada bi donduğumdan

BİLİYORUM BÖYLE DİCEĞİNİ AMA VAZGEÇEMİYORUM YA BURDAN GERÇİ SON GÜNLERDE BİRAZ PASİFLEŞTİ AMA ALLAH KİMSEYE VERMESİN ÖYLE BİR DUYGUYU lütfen geçerli bir neden yazın üyeliğinizin donması hakkında lan yalan yaza yaza bıktım yok klavyem harf hatası yaptı küfür yazdığımda yok biri benim adresi izinsiz açıp hakaret yağdırdı vs....
  • FuL_TeLiKe • 7 Temmuz 2005 23:54 • #571742
    3 haftada bi donduğumdan

abi dua edin bekçi sabırlı..
    lan başka tarafta herif sırf gıcık oluyo yazdığına sallıyo..
    dümdüz gidion haliyle:pP