Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

metal müzik çeşitleri

• Metal milita • 9 Temmuz 2005 14:11 • #571910
    DEATH METAL:
    Sabah uyandim, annemi dogradim, babami dogradim, bakkala gittim, bakkali dogradim. Mutluyum, huzurluyum.

DOOM METAL:
    Sabah dusumde annemi dogradim, babami dogradim, bakkala gittim, bakkali dogradim. Bu yuzden bunalimdayim.

GOTHIC METAL:
    Sabah uyandim, ne goreyim? Annem dogranmis, babam dogranmis, bakkala gittim, o da dogranmis. Bu yuzden supheliyim, karamsarim.

BLACK METAL:
    Sabah uyanamadim. Hala uyuyorum. Umarim annem, babam, bakkal dogranmistir. Bu yuzden zevk alirim.

HEAVY METAL:
    Sabah uyandim, annemi, babami, bakkali kesmisler... Kimin umurunda? Ben Maiden dinleyip birami icerim. Uyku mu? Salla. Annem mi? Amaan. Babam mi? Hic sevmezdim. Bakkal mi? Dukkanini da soymuslar mi?

POWER METAL:
    Uyanmaz olaydim. Annemi dogramislar, babami dogramislar, tavernayi dagitmislar. Bu yuzden kInI kilici alip, oc almaya gideyim.

PROGRESSIVE METAL:
    Sabah uyandim, annem agliyo. Babam aldatmis. Bakkala gittim meger bakkal gercek babammis. Aksam uyandim hepsi ruyaymis. Ama artik daha olgunum.

GRINDCORE:
    Beorghborghbeeeeorghorghoerherrbog boggrehoooorroooo. Bu yuzden boooorghooogr

:)))))
    hepsi tamamen alıntıdan ibaret olup hiçbişeklide kendi görüşlerimi yansıtmamaktadır black metal dinleyicisi olduğum halde..
  • souls_for_rent • 9 Temmuz 2005 14:19 • #571913
    sanki bunun 'daha'sı var gibiydi... varsa onları da yazın.. :) çok güzel...
  • Kanpp • 9 Temmuz 2005 15:21 • #571921
    bu topic çalıntı aynısını baska bir elamn müzik formunda açmıstı

hırsız adem :))))
  • craSSa • 9 Temmuz 2005 18:26 • #571941
    Abi burda Nu-Metal niye yok bu arada? Şöyle bişey olabilirdi mesela:

Nu-Metal: Sabah şeettim, uyandım işte sonra baktım şey olmuş ben de şeyettim işte oradan da oraya gittim babamla annem bi de bakkal şey olmuş sonra da işte şeee, dilimin ucunda nese uyuyim ben horrrzzzz :P
  • souls_for_rent • 9 Temmuz 2005 20:42 • #571963
    :D
    gülmekten öldüm ya!!!
    :D
  • pesimist • 10 Temmuz 2005 00:01 • #571970
    craSSa
    9 Temmuz 2005 Cumartesi / 18:26
    Abi burda Nu-Metal niye yok bu arada? Şöyle bişey olabilirdi mesela:

Nu-Metal: Sabah şeettim, uyandım işte sonra baktım şey olmuş ben de şeyettim işte oradan da oraya gittim babamla annem bi de bakkal şey olmuş sonra da işte şeee, dilimin ucunda nese uyuyim ben horrrzzzz :P

ahahahah süper len :)

saygılarımla
    pesimist