Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Niye her konuda bir sansür var???

• Nem • 9 Ağustos 2005 12:18 • #573197
    Eee silinmemiş ki işte orda duruyor mesaj.. Nasıl silinmiş bir mesaj orada durabilir hala?
  • You • 9 Ağustos 2005 12:29 • #573198
    ya yok bunu demiyorum ki ben.. Üç dört gün oluyor bahsettiğim mesaj silineli... Demekki bunlarıda silecek şimdi diyorum.. :(
  • You • 9 Ağustos 2005 12:31 • #573199
    Ya içini tıkla o söylediğin mesajın. Silindiğini göreceksin. Pardon yanlış anladım demin galiba..
  • Nem • 9 Ağustos 2005 12:45 • #573200
    Evet baktım şimdi, mesajın kurallara uymadığı için yayından kaldırılmış. Bu forumun konusu GRJ'la ilgili tavsiye, eleştiri, gibi şeyler olduğu, konular arasında koloni tanıtımları olmadığı için silinmiş olmalı.
  • nick mason • 9 Ağustos 2005 13:41 • #573201
    Hiyerarşiyi gayet iyi biliyorum ve böyle giderse sevgili bekçim, senin yaptığının hiyerarşiden başka bir şey olmadığını da biliyorum; garajdaki bizden üstün olan gücünle istediğin mesajlara sansür istediğin kişilere ise dondurulma cezası veriyorsun ve bunları kurallar çerçevesinde yaptığını söylüyorsun fakat işin garibi kuralları da sen koyuyorsun.

Ben bu siteye 2004 ocaktan beri üyeyim fakat son 4-5 aydır cins cins kurallar çıkmaya başladı. O eski özgür, rahat ve süper paylaşımcı garaj yok artık bunu da görebiliyorum benim şu anda tek istediğim kurallara ve verilen cezalara mantıklı açıklamalar yapılması ve mümkün olduğunca az mesaj silinmesi.

Bir de bu mesajdan sonra üyeliğim dondurulmazsa sevinirim...