Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garajı siyaset meydanına çevirilmesini nasıl karsılıyorsunuz???

• karayansima • 26 Nisan 2006 18:03 • #576239
    Özellikle manga ve grup84 üm basını çektigi bir grubun devamlı gözümüze soka soka kendilerinden nefret ettirme ve tiksindirme çabaları ve bunun sonucu eksik olmayan sözlü sataşmalar hakında ne düsünüyorsunuz. Bu aralar kurbandan bile tiksinmeye basladım.
    bakın bazı baslıklar...
    manga özentimi değilmi, manganın maskatomu yoksa iron maisenin maskotu daha güzel, manga linkin park kopyasımı, manga amerikada tutarmı, kornmu mangamı, mangayla niye uğrasıyorlar (bu banada geliyor)... manga yatarken pijima giyiyormu, manga insanmı çizgi kahramanmı...
    grup 84 de aynı sekilde bir kaç fanı var sağolsunlar herkesle kavga etmekte üstlerine yok...
    ?????
  • dexter_holland • 26 Nisan 2006 18:08 • #576240
    Tabii ki hoş karşılamıyorum. Keşke herkes sevdikleri, pek bilinmeyen sanatçıları bizimle paylaşsalar, gerçekten müzik hakkında konuşsak... Ne güzel olurdu di mi?
  • Holy_Bastard • 26 Nisan 2006 21:38 • #576241
    Tabii ki hoş karşılamıyorum. Keşke herkes sevdikleri, pek bilinmeyen sanatçıları bizimle paylaşsalar, gerçekten müzik hakkında konuşsak... Ne güzel olurdu di mi?

+1000...

Ben burada hiç Elvenking , Orphaned Land muhabbeti falan görmedim...Sohbet hep en tanınan gruplar üzerinden dönüyor...Oysa öğrenme amacı da olmalı buraya gelen insanın...
  • kare-te • 27 Nisan 2006 01:56 • #576242
    eski başlıkları bir araştır metallika nasıl sakız çiğner cumartesi günleri ne yapmalılaryavuz yaşasaydı nolurdu gibi dandik konularda var halada tepelerde o konular gündemde ne yazıkki üyeler hala bu konuları taşıyor e kimsede bunlara git demediği için bir çözüm gelmeli tabi ki açılan konulara puan verme sistemi ya da topikleri belirli kişilerin açmaları gibi bir kural getirilebilir çünki ota moka topik açan arkadaşlar var garaj yönetimide ucundan müzik içinde olunca kapatmak istemiyor ne yazıkkı sadece müzik konusunda değil garaj bölümündede böyle birşey var hatta anketlerdede var.
    ben garajın değil internet ortamının pislendiğinden şikayetçiyim bilinçli internet kullanıcısı ve amaçları gereçleri hep karıştırmış insan topluluğu birde3n bire nete dalış yaptı şu adsl yi herkese vermeselerdi keşke.
    mesela biz okadar müziği ilerletiyoruzki hala metalikayla yavuz çetini konuşuyoruz ne yazık bize
    Hoş noktalılar sadece topik açsın diye bir öneride bulunmak isterdim yarısı çocuk müzikten anlamaz bişeyci kitle olarak gördüm.
    yaşı büyükler açsın diyecem isteyen yaşını buyultuyor zaten birde akıl yaşta değilki
    e kim açsın nete dadanan aklında ne var açıyor.
    ben ne diyorum sanki anlayan çok kişi var