Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

(Kutay_) bir süre için garaj forumlarına yazmayı bırakıyorum.

• kutay__ • 29 Mayıs 2006 23:09 • #576483
    sevgili arkadaşlarım,
    şu ana kadar foruma 450 mesaj yazdım. bildiğim ve elimden geldiği kadarıyla sorunu olan herkese yardımcı olmaya çalıştım. bu mesaj yazma olayında en tuhaf olan konu ise 450 mesajın çoğunun aşağı yukarı aynı konuların hakkında olmasıydı. nasıl gitar alınır? iyi anfi hangisi? distortion nedir vs.. hepsini büyük bir keyifle cevapladım. fakat üye olduğumdan beri forumla ilgili çok ciddi sıkıntıların olduğunu söyledim ve düzeltilmesini istedim.
    bazı başlıklar sabitlenmeli, arama yapılabilmeli gibi. fakat bu isteklerime hiçbir şekilde cevap alamadım. son olarak iki noktamla beraber 19 mayıs'ta zincir forumuna da yazdım ama halen bir yanıt alamadım. bu sorun siteninde gelişimini ve forumda kalitenin artmasını engelliyor. foruma bakan yeni üyeler burda kendilerine göre çok bişey bulamayabiliyor çünkü bilgiler üstüste yığılmıyor, rastgele saçılıyor etrafa ve gerektiğinden çok daha az insan faydalanıyor. ben herkesin bu forumdan daha çok faydalanabilmesini istiyorum. forumdaki düzenlemelerin artık yapılması gerektiğini düşünüyorum ve bu süre boyunca foruma yazmaya ara veriyorum. siteyle ilgili hicbir problemim yok. aynı şeyleri sürekli anlatmamız hepimiz için mantıksız bir şey. umarım garaj hakettiği forum sistemine kavuşur.

isteyen herkes bana özel mesajdan ulaşabilir.

hepinize başarılar dilerim,

saygılar,

Kutay Yavuz
  • Holy_Bastard • 29 Mayıs 2006 23:58 • #576484
    Sonuna kadar katıldığım bir uygulama...Hatta o kadar katılıyorum ki , bende bu sayılanlar yapılana kadar yazmaya ara veriyorum :) Bir elin nesi var , iki elin sesi var :)

Özleyeceğim Garaj'ı ama bunun da Garaj'ın iyiliği için olduğunu düşünüyorum...Hepiniz kendinize iyi bakın :)
  • rubber soul • 30 Mayıs 2006 00:34 • #576485
    eee ben geldim siz gidiyorsunuz olmadı ki :(
  • fibonacci • 30 Mayıs 2006 01:16 • #576486
    Maalesef sadece forumla ilgilenen, aklı başında bir yönetim ekibi olmadıkça bu iş zor.
  • rubber soul • 30 Mayıs 2006 01:55 • #576487
    kutay yapma be sensiz olmaz makalen yeter senin:))
  • pUnKeR • 30 Mayıs 2006 02:45 • #576488
    kutay çok haklı. garajda hiç bir gelişme kendini yenileme yok. 4 adet forum konusu var ve herşey sınırlanıyor. ve tabi daha bir sürü network problemleri...
  • rubber soul • 30 Mayıs 2006 02:52 • #576489
    haklı olmasına haklıda o giderse bu giderse çoluk çocuğa kalacak garaj ki işi bilen abilerinin bıkmadan usanmadan onları aydınlatması lazım...biz ne için varız bunun için değil mi!?bu site en potansiyel müzik sitelerinden biri...
  • gokhanator • 30 Mayıs 2006 10:34 • #576490
    BU SİTE AŞK SİTESİDİR MÜZİK DEĞİL!!!
    KAVAL VE SEX!!!
    NİL KARAİBRAHİMGİL'İN SOYADI NİYE UZUN!!
    CONVERSE ALL STAR SAHTESİ Mİ GİYİLMELİ ORJİNALİ Mİ!!!
    VE BUNUN GİBİ YÜZLERCE BAŞLIK...

Alakasız saçma sapan insanlar dolmuş buraya..
    Bu grevde sonuna kadar haklısınız..!!
    Ama bir işe yaramaz.Garaj yönetimi bu tip insanları kulağından tutup dışarı atmaz..Ama cidden iş cıvıdı.nereye girsem bi dallama karşıma çıkıyo..neyse çenemizi yormaya değmez..
  • sönmez • 31 Mayıs 2006 03:05 • #576500
    ama birşeyler yapmak, bir yerden başlamak gerek bence..
  • syarar • 31 Mayıs 2006 14:22 • #576502
    bencede bu forum sistemi değişmeli ama sen gidersen emin ol birşey değişmezzz..... gitme diye demiyoruum ama birşey değişmez bu site yıllardır böyle dediğimiz gibi kabullendim artık ben