Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

müzik kitaplarini indirmek icin müzisyenler siraya giriyo sen de sildin

• paleoant • 17 Haziran 2006 19:30 • #576674
    [::K.İ.L.İ.T::]benim ilani silmissin ama o ilan müzisyenlerin isine yariyodu arkadasim... sayfa icin basvurdum tik yok mp3 yükledim tik yok bunu hemen silmissin valla tebrik ederim... sirf bu kitaplar icin kac kisi gelip bakiyo sitene farkinda misin.... insanlik yaptik tesekkür yerine bunu aldik valla bravo ne diyeyim ben sana...

bari baska ''uygun'' biryere tasisaydin degil mi:-)

bi de bunu parayla satsam nereye koyacaksam oraya koydum yanina da ücretsiz yazdim... yani karsiligi sadece bir tesekkür ben de belki böyle bir satis yapiyorum karsiligi tesekkür olan... öyle degil mi arkadasim... bisey yaparken önce düsün sonra yap bence...
  • Nem • 17 Haziran 2006 20:10 • #576675
    [::K.İ.L.İ.T::]Yasal olmayan malzemelerin GRJ'da satılması veya dağıtılması yasaktır. Mesajında paylaştığın ve insanların işine yarıyordu dediğin malzemeler de telif hakkı olan ve ticari değer taşıyan malzemelerdi. Dolayısıyla bunları GRJ ve başka sitelerden paylaşman yasalara aykırı. Daha önce de defalarca söylendiği gibi GRJ çalıntı mallar sergisi değildir. Bu tip bir içerik için "uygun bir yer" olmadığı için forumdaki mesaj ve panodaki ilan silindi. Kuralları okumakta fayda var.
  • paleoant • 19 Haziran 2006 00:51 • #576682
    [::K.İ.L.İ.T::]onlarin parasi tarafimdan ödeendi! bu bir ikincisine gelince de sen beni caliti mal dagitmakla suclayarak zaten yasalari cignemis oluyosun istersen avukatimla görümeden bu toopigi komple sil yoksa size dava acicam!
  • fizban • 19 Haziran 2006 01:38 • #576685
    [::K.İ.L.İ.T::]bir cd ya da kitabı almış parasını ödemiş ve ya da fişi faturası elinde olsa bile bunu umuma açık yerlerde sergileyemez gösteremez yazamazsın. hatta alınan vcdlerin başında da yazar bu dikkatini çekmek isterim. avukatının telif hakları konusunda sana bilgi vermesini temmeni ediyorum.
    her ne kadar yayınlanan şeyleri bilmesemde bunu buraya ekleyim dedim sanırım konuylada alakalıdır.
  • Nem • 19 Haziran 2006 02:07 • #576686
    [::K.İ.L.İ.T::]Telif hakları konusunda daha yetkin bir avutakla çalışmanı tavsiye ederim. Zira şu anda kendisine boşuna para ödediğin aşikar.

Bu konu kapanmıştır.