Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Anket

• cufcufberk • 30 Haziran 2006 17:31 • #576843
    Bazı anketler oluyor konu hakkında fikrim olmuyor.Durum böyle olunca oy veremiyorum . bunun yerine bir tane ileri geri tuşu koysanızda bildiğimiz anketlere oy versek
  • hesil • 30 Haziran 2006 21:56 • #576849
    olması lazım zaten öyle bi tuş
  • Ktulu • 1 Temmuz 2006 15:08 • #576860
    Sen de "sonuçlar" yazısına tıkla soldaki. Hem anketin sonucunu öğrenirsin hem de yeni bi ankete geçmiş olursun.
  • by_Sempatik • 5 Temmuz 2006 08:06 • #576899
    ya da bi cevap salla ben hep öyle yapiyorum :P
  • syarar • 6 Temmuz 2006 17:31 • #576976
    ya da bi cevap salla ben hep öyle yapiyorum :P

tavsiye etmem sonuçlara tıkla yoksa seni garajın haini ilan eder bu yamyamlar :))
  • _DEATH___ • 6 Temmuz 2006 18:06 • #576979
    boşa oy vermek istemiyosan,
    sonucu merak etmiyosan

o zaman şöyle yapdostum...

sayfayı yenile (F5) yeni biranket çıkacak karşına.

başarılar.

KaRaBuLuT
  • __Axl_Rose__ • 9 Temmuz 2006 16:58 • #577049
    ya konuyla alakası yok biliyorum ama benim forum sayfamda "yeni konu" butonu olması gereken yerde yeller esiyo...
    bunlar yazıyo maalesef:

"Sayfa görüntülenemiyor
    Aradığınız sayfa şu an kullanılamıyor. Web sitesi teknik sorunlar yaşıyor olabilir ya da tarayıcınızın ayarlarını değiştirmeniz gerekebilir.

--------------------------------------------------------------------------------

Lütfen bunları deneyin:

Yenile düğmesini tıklatın veya daha sonra yeniden deneyin.

Sayfanın adresini Adres çubuğuna yazdıysanız, doğru yazdığınızdan emin olun.

Bağlantı ayarlarınızı doğrulamak için Araçlar menüsünü sonra da Internet Seçenekleri'ni tıklatın. Bağlantılar sekmesinde Ayarlar'ı tıklatın. Buradaki ayarlar, yerel ağınızın (LAN) yöneticisi ya da Internet servis sağlayıcınız (ISS) tarafından yapılanlar ile eşleşmelidir.
    Internet bağlantı ayarlarınızın algılanıp algılanmadığına bakın. Microsoft Windows'un ağınızı inceleyip, ağ bağlantısı ayarlarınızı otomatik olarak algılamasını sağlayabilirsiniz (ağ yöneticiniz bu ayarı etkinleştirmişse).
    Araçlar menüsünü sonra da Internet Seçenekleri'ni tıklatın.
    Bağlantılar sekmesinde, LAN Ayarlarını tıklatın.
    Ayarları otomatik olarak algıla'yı seçin, ve sonra Tamam'ı tıklatın.
    Bazı siteler 128-bitlik bağlantı güvenliğini zorunlu tutmaktadır. Yüklü güvenlik güç derecenizi belirlemek için önce Yardım menüsünü sonra da Internet Explorer Hakkında'yı tıklatın.
    Güvenli bir siteye erişmeye çalışıyorsanız Güvenlik ayarlarınızın bunu desteklediğinden emin olun. Araçlar menüsünü sonra da Internet Seçenekleri'ni tıklatın. Gelişmiş sekmesinde güvenlik kısmına kayın ve SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0'a ilişkin ayarları denetleyin.
    Başka bir bağlantı denemek için Geri düğmesini tıklatın.

Sunucu ya da DNS Bulunamadı Hatası
    Internet Explorer"

yeni konu başlığı açamıyorum, mecburen böyle sağa sola yazıyorum, lütfen bana yardım edin... yönetim!!! bekçi!!!
  • hesil • 9 Temmuz 2006 17:36 • #577050
    firefox kullan o zaman düzeliyor..
  • __Axl_Rose__ • 9 Temmuz 2006 18:52 • #577058
    pardon kardeş o ne olaki?
  • frozenwish • 9 Temmuz 2006 20:12 • #577065
    mozilla firefox, internet tarayıcılarından biri olmakta, explorer'dan daha iyi diyebilirim...
    gugılda "mozilla firefox" diye aratıver hocam sen, karşına çıkan ilk sayfaya tıkla, ondan sonrasını halledersin sen artık