Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

İnternet Hakkında...

• sadecemüzik • 3 Temmuz 2006 21:20 • #576873
    sabahtan beri evde yalnızım... televizyon ve bilgisayardan başka uğraşacak bir şey de yok... günlük işlerim de bitti... televizyon malum izlenecek şey değil artık... e haliyle geriye bilgisayar kalıyor... mayın tarlası oynayacak halim yok, internetteyim... aman allahım! eskiden 7/24 internetteydim (garaj demiyorum, genel anlamda internet diyorum.. yanlış anlayıp da garajın eski tadı var/yok muhabbetine girmeyin). hiç canım sıkılmazdı eskiden nette... 1 yıl aradan sonra ilk kez bu kadar uzun kalıyorum... nasıl canım sıkıldı bir bilseniz! millet bir senemi burnumdan getirdi "niye artık nete girmiyorsun?" diye... girdik işte ama kimse yok! yakında interneti tekrar 7/24 kullanmaya aday biri olarak şimdiden ayvayı yediğimi düşünüyorum... ne dersiniz? azı karar çoğu zarar mı?
  • ibanetze • 3 Temmuz 2006 22:07 • #576875
    aaah ah

ben de özledim eski günleri,noluyo anlamadım ya..geçen bi enstrüman forumunda bi sene öncesine falan baktım da,ne güzelmiş,herkesle yeni tanışıyomuşuz daha,valla çok ilginç hakket,resmen bütün arkadaşlarla ilk mesajlarımız falan duruyo,garaj kapanmaz umarım ömür boyu..torunlara da gösteririm "bakın bu dostum nofxiyle tanıştığımız gün,bu mu?...oooo bugün özeldir çocuklar,betül laf yemiş gene sqdantaristen" falan...
  • ibanetze • 3 Temmuz 2006 22:07 • #576876
    açmayın böyle başlıklar ulem ağlatacaksınız beni :o)
  • josf_in • 3 Temmuz 2006 22:09 • #576877
    bırak bu duygsal ayaklarını ya :)
  • ibanetze • 3 Temmuz 2006 22:14 • #576878
    ağlarım ulem

ben diyorum aşk falan,sen diyosun duygusal ayak..olmaz olm..

ayak fetişizme girer,yakışmaz bu duygusal ortama :o)
  • josf_in • 3 Temmuz 2006 22:21 • #576879
    bizde şimdi ibanetzeyle 1 yıl öncesine gidioduk eyt be
  • ibanetze • 3 Temmuz 2006 22:24 • #576880
    olm josfi cidden ya eski başlıklara bi baksan sen de ağlamaklı olursun..ben gibi,yaşam gibi...istanulba kar yağıyordu ilk tanışmamızda garaj forumuyla :o)
  • josf_in • 3 Temmuz 2006 22:36 • #576881
    artık geride sadece hüzün ve gözyaşı kaldı...
  • by_Sempatik • 5 Temmuz 2006 08:12 • #576900
    ben yaklaşık 6 yildir internetin içindeyim, hayat benim için bir gitarimdan birde bilgisayarımdan ibarettir, hatırlıyorumda internetteki ilk günlerimi duygulanıyorum, o zamanlar internet yeni yeni yayiliyor ve bir terim var insanı gaza getiriyor "internette sörf yapmak" off beee terime bak, şimdi pek kullanılmıyor, ama o zamanlar meşhurdu bu terim. "yavrum ne yapiyosun bu kadar saat bilgisayar başında, hadi yemek hazır"........"internette sörf yapiyorum anne gelicem şimdi". :P :D neydi o günler bee. hiç bişi eskisi gibi tat vermez. artık internette yapicak bişide bulamıyor insanlar...
  • isme gerek yok • 9 Temmuz 2006 18:47 • #577057
    benim için bilgisayar denildiği zaman tek sörf gelmez.sürekli googleda araştırma yaparım yeni siteler bulup üye olurum beyenmezsen 1 ay da olayı bitiririm...fotograf çekmeyi çok severim onun için googledaki grafikler bölümündü araştırma yapmak benim için çok önemli bişeydir bazen kendi kendime bu google olmasa ne yapdın diye soruyorum ama cevabını düşünmek istemediğimden unutuyorum...

MADDET ANGEL