Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Kurallar !?

• rubber soul • 13 Temmuz 2006 02:11 • #577266
    [::K.İ.L.İ.T::]Arkadaşlar maalesef çoğu üye; buna bir kaç ayını dolduranlarda dahil,GaRaJ müzik birimi'ne üye olurken kurallara dikkat etmeden üye oluyor ve sonra istenmeyen sorunlar yaşanıyor.Mesela forumlarla ilgili defalarca aynı sorunlar tekrar ediyor!Forum kurallarını okumadan bir hevesle,galeyanla yazılan yazılar siliniyor ve hiç hoş durmuyor.Şimdi bunun en azından yok denecek kadar aza inmesi için ; kurallara uyulması gerektiğinin altını çiziyor ve dikkatinizi çekiyorum !
  • nalan81 • 13 Temmuz 2006 02:39 • #577268
    [::K.İ.L.İ.T::]bilmediğim çok fazla şey öğrendim garajdan ve forumlardan, fakat bazen bakıyorum doğru düzgün bir başlık ama içinde; üye isimleri ve altlarındaki ''bu mesaj forum kurallarına uymadığı için silinmiştir.'' yazısının tekrarından başka bir şey yok, çok çirkin bir durum bence.
    Yaşanılan her yerin kendine has bir kuralı, düzeni vardır ve yaşanılabilir kalması içinde dikkat etmek lazım, birazcık duyarlılık çok zor olmasa gerek!
  • rubber soul • 13 Temmuz 2006 02:55 • #577270
    [::K.İ.L.İ.T::]Aslında bilmeden yapılması normal ama bazı üyeler herşeyi bildikleri halde nedeni bilinmez bir vurdumduymazlık içindeler...yani öngörülen bir dayatma yok ;sadece basit çok basit ilkeler var, kuralları bilmeyenler bi yana bilenler'in hataları bilmeyenlerle birleşince arapsaçına dönüyor durum!
  • nalan81 • 13 Temmuz 2006 03:10 • #577271
    [::K.İ.L.İ.T::]Mesaj yazmak içi sayfa açtığımızda şu uyarılar çıkıyor zaten karşımıza:
    Mesajınızı yazmadan önce GaRaJ'ın genel kurallarını okuyunuz
    İlan olabilecek mesajlarınız için ilan panosunu tercih ediniz. (Satılık enstrüman, grup kurma gibi)
    Haber niteliği taşıyan mesajlarınız için haberler bölümünü kullanınız.
    Mesajınızı, ilgili foruma yazmaya çalışınız.
    Bir soru soruyorsanız ve yardım bekliyorsanız durumu olabildiğince detaylı anlatınız ki okuyanlar anlayabilsin.
    Mesajınızı göndermeden önce son bir kez okuyup kontrol ediniz, acele etmeyiniz.
    Geyik içerikli ve/veya kavga gürültü çıkarmaya meyilli konuları uzatmayınız, cevap yazmayınız.
    Bu kurallara uymayan mesajlar silinir, forumun huzurunu bozan üyeler forumdan uzaklaştırılır.

Bilinmeyecek bir durum yok bence, senin de dediğin gibi akıl almaz bir vurdumduymazlık var sadece.
  • Single_FACTOR • 13 Temmuz 2006 03:16 • #577273
    [::K.İ.L.İ.T::]kuralları okumak ta şart değil. şöyle bir göz atmak yeterli. adam gidiyor grup eleman arıyorum, yok satacak malım-mülküm var diye alakasız yerlere başlık açıyor.
  • __Axl_Rose__ • 14 Temmuz 2006 22:26 • #577459
    [::K.İ.L.İ.T::]garajın kurulmasından bu kadar zaman sonra, herkesin birbirini çok iyi tanıdığı şu ortamda, hatta yöneticilerin bile birçok üyenin huyunu uyunu bilmesine rağmen bu kurallara çoğu kez yulmuyor... bu durumun bir topic açmayla düzeltilebileceğini hiç sanmıyorum, boşuna açılmış bir topic bu...
  • rubber soul • 14 Temmuz 2006 22:45 • #577462
    [::K.İ.L.İ.T::]Müzik adına hiçbir üretimin yok ve sadece hır çıkarıyorsun ve kurallara da uyduğun pek söylenemez daha evvel dediğim gibi ; sakin ol!