Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajda müdürler işlerini tehditle mi hallediyorlar?

• the_TW_named • 16 Temmuz 2006 22:02 • #577543
    abi isim vermeyeceğim kendisi kendisini biliyor zaten, ben sadece garajdaki diğer arkadaşlarıma anlatayım dedim

dostum geldi benim mesajlarımı sildi ben de itiraz ettim ben yanlış birşey yapmadım diye kendimi savundum beni silmek veya dondurmakla tehdit etti ben de anladım ki bu işler böyle ilgimi çekti sizlerle paylaşayım dedim, ama anlamadığım bir konu var tehdit edereke nereye varıyorlar anlamadım bir de mesaj silme olayı çok saçma!

benim fikrim şöyle ki, bence küfür, hakaret veya ulu orta söylenmeyecek kadar ayıp olan yazıların silinmesi gerek sadece ayrıca nasıl oluyor da konu sapıyor ki? konu bir şekilde oraya gelmiştir baştan itibaren hepsini mi sileceksin? ayrıca zaten konu konuyu açar diye birşey var.

hem elbette kimse salak değil biri bugün ne yediniz diye topic açarken diğeri modemimin tuşuna sağ serçe parmağımla bastım diye cevpa vermez heralde konu elbette sapacak bunu silmenin alemi yok bence

hele tehdit olayı beni çok üzdü..