Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yazılarım bozuk mu degil mi?

• Rockjazz • 18 Temmuz 2006 07:01 • #577649
    şimdi anlayamadıgım sey su benim kitabın "k"si "q" ya donusuyo, şekerin "ş" si "sh" ye donusuyor ki son derece rahatsızım. Rahatsızlıgımdan bahsetmiş oldum anlayamadıgım sey ise neden ben yanlış yazdıgımda kelimeleri ihtar alıyorum fakat duzgun yazdıktan sonra bozuluyor .. Birileri bana anlatsın.. Turkce bozulmuyormu herkes mutlumu bundan?
  • beklicem321 • 18 Temmuz 2006 09:05 • #577650
    Merhaba arkadaşım. Hayır Türkçe'miz bozulmuyor. Bu Bekçi beyin yapmış olduğu kendini tatmin edemeyenlerin birnevi ilacıdır. Sağ alt taraftaki "DT" butonu var dikkatini çektiyse. "Dejenere Türkçe" butonudur o. Ona bastığın anda forumdaki tüm yazılanlar "Dejenere Türkçe" oluyor. İsteğe göre yani. Sende büyük ihtimalle ona bastın ve böyle birşey karşına çıktı. Umarım anlamışsındır.
  • Rockjazz • 18 Temmuz 2006 17:58 • #577689
    hıı ok anladım..Cok tesekkur ederim beni aaydınlattıgınız için çok rahatsız olmustum..yeniyimde ben ondan olsa gerek :)
  • Single_FACTOR • 18 Temmuz 2006 18:21 • #577690
    inanma ona kandırıyo seni yazıların çok bozuk. hatta öğğğğ iğrenç yani:D
  • Rockjazz • 18 Temmuz 2006 18:45 • #577691
    eminim,ondan zaten sıkıntım.. ama duzeldi artık huzurlu yazabiliyorum artık :)