Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Sizce bazı üyeler bekçi ve üyelerle dalga mı geçiyo?

• efkarlı • 31 Temmuz 2006 01:10 • #578626
    yoksa bizimle dalga geçenler bekçi ve yardımcıları mı?:)

abi mesajları yazmadan önce kopyalayın.. sonra birbirimize gönderelim ya da birisi bir koloni kursun.. silinen mesajlar kolonisi.. oraya yazalım mesajları.. nasıl fikir ama..
    ama noktalı arkadaşları almayalım koloniye.. :)
    sonra orada da silerler felan.. bence bu mesajda silinebilir ama kopyaladım bile.. :D
  • the_TW_named • 31 Temmuz 2006 01:11 • #578627

Hatırlata hatırlata benimseyeceğim.

(bknz. düşe kalka öğrenecek)

Bu arada senden de ricam dilbilgisi kurallarına biraz daha dikkat.
    Bir arkadaşım dejenere türkçe sebebiyle dondurulmuş, kınadım.
  • rubber soul • 31 Temmuz 2006 01:14 • #578628

İlacın varsa başına doğru yelten:) Türkçe küçük yazılmaz .Bak ne güzel Türkçe konusunda artık duyarlı oldun .Aferin sana.Ayrıca harf hataları ve ufak klavye cilvelerinin dejenere Türkçe ile alakası yoktur.
  • aldieb • 31 Temmuz 2006 01:18 • #578630

ahahaha:) iyi fikir efkarlı kardeşim.senin yazılarını zaten kayıplarda takip ediyorum,başka bi kolonide kopyala yapıştır yaptığın mesajlarıda bekliyorum:)ehehehehe:)
  • efkarlı • 31 Temmuz 2006 01:23 • #578632

abi noktalı birine (•rubber soul•) SENİ SEVMİYORUM dedim mesajım silindi.. bir müdüre seni sevmiyorum diyemez mişim.. demek ki :)
    vay bee.. iyiymiş...
    seveceksin.. mecbursun yani..
  • the_TW_named • 31 Temmuz 2006 01:24 • #578633

Kendi mesajını silebilir misin bir zahmet? Geyik yapmışsın sanırım kendi çapında. Ayrıca bu konuyu da kapattım ben cevap falan da istemiyorum, silersen de sil. Ne güzel ya burada bana bir şeyler söyle söyle sonra bütün mesajları sil sadece seninki kalsın hoş.
  • aldieb • 31 Temmuz 2006 01:26 • #578634

ama her noktalı müdür değilki ciğerim yaaa!!!
    onlarda emir kulu ne yapsınlar.açıkçası bazen hak veriyorum.çünkü bende kendi kolonimde ahlak dışı ve hakaret içeren mesajları siliyorum.topluluğa açık olan yrelerde yapmak lazım gerçekten bazen bunu.(bu arada devrik cümle kurmayı çok severim umarım bu da müdür arkadaşımızca yanlış anlaşılıp üyeliğim konusunda bi dondurma olayına yol açmaz:))
  • efkarlı • 31 Temmuz 2006 01:26 • #578635

aa bak bu önemli bir konu bunun bana aynısını bekçi'de yaptı.. özelden sorduğum bir soruya forumda cevap verdi bir de... iyi mi.. :) ama dediğim gibi onu seviyorum.. en azından sempatik.. :)
    arkadaş gayet itici..
  • rubber soul • 31 Temmuz 2006 01:27 • #578636

Otoriteyle ilgili sorunların var sanırım.GaRaj Forumlarının kurallarını yazdım, mesajlar evvel:) ama kolayca kavranabilecek bu kuralları anlamamakta direndiniz.Hayret!
    Kimsenin kimseyle dalga geçtiği yok.Olabilir mi böyle birşey!?müsterih olunuz ve yazdıklarınızı düşününüz.Hatalı olmasa silmem.
  • rubber soul • 31 Temmuz 2006 01:28 • #578637

Yok iyidir devrik cümle;)severim bende..tabi kişisel bu,aman yanlış anlaşılmasın:)