Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Küçücük bir soru : Müdürlükler neye göre veriliyor ?

• manyak • 1 Ağustos 2006 02:25 • #578748
    2 buçuk senelik garaj kullancısıyım ben de istiyorum :P Yok şaka bi yana hakkaten merak ettim :) Yanlış anlaşılmasın b i de :)
  • the_TW_named • 1 Ağustos 2006 02:45 • #578749
    Bence de. Müdürlerin özellikleri neler?
  • aldieb • 1 Ağustos 2006 02:52 • #578750
    katılımı,fikri,zekası,becerisi çok olması.şahsen bütün müdürleri araştırdım,gayet katılımcı sosyal insanlar baya da becerikliler:)
    ama zor değil sizde olabilirsiniz.
    ben olmak isteseydim kimse hayır diyemezdi zira ankara'daki garaj şubesi olmuş durumdayım:)ama sadec bu yeterli değil...
  • kkurt • 1 Ağustos 2006 09:06 • #578751
    harry potter prensiplerine göre...:D
  • yeşil takıntı • 1 Ağustos 2006 12:36 • #578754
    tam olarak bilmiyorum ama müdürlerin çoğu akraba sanki hepsi birbirini tanıyor..hatta noktalıların yarısı müdür bence...yani aileden değilsen giremiyosun gib bişey heralde:))(uydurmanın dozunu aştım mı:))
  • beklicem321 • 1 Ağustos 2006 13:54 • #578757
    http://www.garaj.org/haber/14759/garaj-orgda-mudur-atamalari-basliyor.htm
    Gerekli bilgi linkte mevcuttur.
  • the_TW_named • 1 Ağustos 2006 14:59 • #578765
    Burada müdürlerin ayrıcalıklarını, üstünlüklerini ve diğer olması gereken özelliklerini bulamadım. Mesajım silinmezse sevinirim çünkü bunları gerçekten merak ediyorum.
  • GaRaJ Bekçisi • 1 Ağustos 2006 15:48 • #578776
    Kardeşim benim yazdığım yazıyı niye siliyorsunuz.!

Sevgili arkadaşım,

Hiç bir şey bizim zorumuza gitmiyor. Bunları nereden çıkartıyorsun... Neye dayandırıyorsun... Sen neden sürekli böyle şeylerle gelin güvey oluyorsun anlamıyorum ki...

Özel mesajdan anlattım, forumda anlattım, toplu üyeler diye rencide ettiğin insanların müdürlükle bir ilgisi yok. Yüksek müsadene sığınarak, senin için değil, ithamların yüzünden yanlış anlayacak kişiler için Zincir'in anlatıldığı linki ekliyorum. Ama sen de okuyabilirsin, bence oku hatta:
    http://www.garaj.org/icerik/205/zincir

Kimsenin sana uyuz olmakla kaybedecek vakti yok. Bu açıklamaları yaparak o vakti ben herkesin yerine kaybediyorum zaten. Ama yeter artık, sen bir şey söylediğin için o şey doğru olmuyor... Bak yine amacı dışına çıkarttın bu konuyu da...

Forumdaki mesajın, yazıldığı konuya hiç bir katkısı olmadığı hatta insanları aşağılayıcı, ve tartışma çıkarıcı bir metin olduğu için kaldırılmış... Sana özel mesajda da bahsettiğim üzere kurallara uymamakta direnirsen üyeliğin dondurulacak.
  • CRN_CRN_ME • 1 Ağustos 2006 15:53 • #578777
    Arkadaşlar şimdi bu müdürlük seçimi en son 7 temmuz da mı olmus?
    Daha sonra tekrar ne zaman olacak merak ettim de?
  • the_TW_named • 1 Ağustos 2006 15:58 • #578778
    Evet ben de merak ediyorum tekrar bir seçim olacak mı? Olacaksa ne zaman?