Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Kolonilerin içeriği?

• PoWe • 8 Ağustos 2006 17:47 • #579187
    bana bak bekçi senin sözünün arkasında durdu diye afra tafra yapma...

bekçi sadece koyduğu kuralların arkasında durur.. bu kurallara uyan, ve (her ne kadar zor olsa da) uymamakta ısrar eden üyelere bu kuralları anlatmaya çalışan üyelerin sözlerini (doğal olarak) destekler... ben afra tafra yapmıyorum, hatta sen biraz kendi kenine gelin güvey oluyosun gibi geldi bana :)

öncekonuya bir hakim ol...

konuya, konunun gerektirdiği kadar hakim olduğumu sanıyorum :)

şöyle düşün sen bu sitenin adminatörüsün ve sitenin içinde üyelere bir yer veriyosun amaorda senin namahremine küfürler geliyo ve ben sana bunun için ne önlemler aldığını soruyorum?

öncelikle şunu söyliyeyim, bu sitede tespit edilemeyecek bir şey yoktur, demek ki bu tür lafları eden kimseleri bekçi dikkate bile almıyor, ama sen bekçi için bu kadar endişelendiğine göre o mesajları tek tek bekçiye ilet, ilk koloniden başla... eğer bu yolu beğenmediysen çok daha basit bir çözüm bul, herşeyi de bekçiden bekleme, o da bir insan sonuçta :)

çaktın mı köfteyi...

:))))
  • _DEATH___ • 9 Ağustos 2006 14:24 • #579241
    silinen mesajı okudun mu bari?
  • beklicem321 • 9 Ağustos 2006 14:42 • #579242
    ee kendi kolonini düzene sok önce sen istersen. daha sonra diğer koloniler de düzelir. belki de seni örnek alıyorlardı hı hiç böyle düşündün mü?
  • PoWe • 9 Ağustos 2006 19:47 • #579248
    hayır okuyamadım, ama içeriğini tahmin edebiliyorum, o yüzden garmes yolla ki bari buradaki insanlar rahatsız olmasın...
  • beklicem321 • 9 Ağustos 2006 20:30 • #579249
    mantıklı.
  • Nem • 9 Ağustos 2006 21:20 • #579250
    Kolonilerin içeriğini takip etmemize imkan yok. Herhangi bir şikayet geldiği zaman kontrol ediyoruz ve yapılması gereken bir şey varsa yapıyoruz.

Bir kolonin olduğuna göre koloni ekleme sayfasını en az bir kere kullanmış olmalısın.

Yani kolonilerin içeriklerinin de GRJ kurallarına uyması gerektiğini biliyorsun. Bu durumda "Ben kıendimden biliyorum benim kolonin içeriği hiç garajın kurallarına uymuyo" demek pek mantıklı değil, ortada bir sorun var demektir. Sen koloninin komiserisin ve kolonini kurallara uygun idare etmek senin görevin ve sorumluluğun.

İşin daha da garibi, kolonide küfür eden de sensin. Çok ilginç bir durum. Kendi kendini ihbar ettin anladığım kadarıyla. Neyse gereği yapıldı, ilgin için teşekkürler.

Bu arada bazı kişilerin kolonide küfür etmeyi falan serbest zannettiğini farkettim. Koloniler de GRJ'ın bir parçası oldukları için tüm GRJ kuralları kolonilerde de geçerlidir. Bunu hatırlatmakta yarar var sanırım.
  • nick mick yok • 10 Ağustos 2006 14:56 • #579278
    işte _DEATH___ budur kendi küfür eder ama küfür ettiğini saklamaz. onu bu sitede benden başka kim tanır bilmem ama çok iyi biliyorum ki o u mesajı yazdıysa siz gerekli mesajı almışsınızdır onun üyeliği tekrar açılcak veya açılmıcak orasını bilmem ama bu saatten sonra sizin kolonilere karşı daha dikkatli olacağınız net bir topice hem bekçi hem nem hem müdür cevap yazıyosa olay baya büyük demektir sanırım bu konudada _DEATH___ e teşekkür borcunuz var.

by. devrim.
  • nick mick yok • 10 Ağustos 2006 15:00 • #579279
    ayrıca _DEATH___ in açtığı bu topicten sornaki olaylar nedeniyle kolonilerin hepsine GRJ"ın kurallarına ek olarak diye bir tabir ve link vermişsiniz. sanırım sizin için iyi bir ders olmuş bunu kabullenmelisiniz.

by. devrim.
  • Soulforger • 10 Ağustos 2006 15:18 • #579280
    by. devrim.

oh my god my ya rabbi!
  • rubber soul • 10 Ağustos 2006 15:22 • #579281
    GRJ kurallarına uymayanlara bir ders olmuştur, sen merak etme.